2733
2734
ی دخمل خوشگله همه چیشم نرماله فقط جفتت یکم پایینه

مرسی قربونت برم، آره تقصیر خودم شد همش جارو برقی کشیدم کلی کار کردم، خونه مونم پله داره چقد استراحت کن میره بالا یا دیگه فایده نداره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی عزیزم نرماله خداروشکر 

استراحتت بیشتر کن سنگین بلند نکن راه کم برو کارای سنگینم نکن به مرور رعایت کنی درست میشه به امید خدا

جالبش هم اینجاس که تاریخ زایمان منم باشما یکیه، نهم تیر

خدا ی مهربونم شکرت
2728
بسلامتی عزیزم نرماله خداروشکر  استراحتت بیشتر کن سنگین بلند نکن راه کم برو کارای سنگینم نکن به ...

عزیزم شما که گفتی تاریخ زایمانت با من یکیه چون تیر ماه هوا گرمه  قنداق فرنگی خریدی یا میخوای بخری؟

عزیزم شما که گفتی تاریخ زایمانت با من یکیه چون تیر ماه هوا گرمه  قنداق فرنگی خریدی یا میخوای بخ ...

من دخترم فروردینی بود فقط تا چهل روز قنداق فرنگی استفاده شد. براش پتو دور پیچ نازک بگیر. هوا تیرماه خیلی گرمه

2740
عزیزم شما که گفتی تاریخ زایمانت با من یکیه چون تیر ماه هوا گرمه  قنداق فرنگی خریدی یا میخوای بخ ...

اره میخوام بخرم اخه نوزاد اونجوری راحت تر میتونه بخوابه 

خب لباس نازکتر بپوشونی و البته کولر هم روشنه بچه گرمش نمیشه

خدا ی مهربونم شکرت
آره پتو دور پیچ بهتره  منم میگم قنداق فرنگی استفاده نمیشه

ای خدا بسلامتی از تاپیک باردار بودی و عمل بینی کردی اومدم اینجا...

مبارکه عزیزم

قنداق کلا چون بچه کوچولوعه برای اینور اونور بردن خیلی کمکه من ی پسرم بهمن هست ی پسرم مردادی،برای هر دو استفاده کردم.

حالا دیگ خودت ببین 

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ