2737
2734

اخی بمیرم برا دلت چه مرد بدی ... هوف  فکر کنم اگه قبل امضا درخواست میدادی راحت تر بود

هر چیز که در پی آنی ،آنی                                           کاربری قبلیم ترکید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یاد روزای وحشتناک خودم میوفتم دقیقا یکسال پیش زجرکشم کردن بی مهریه برم 

اما حالا که تو به این مرحله رسیدی مهریه رو تا قرون اخر بگیر

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
اخی بمیرم برا دلت چه مرد بدی ... هوف  فکر کنم اگه قبل امضا درخواست میدادی راحت تر بود

حکم طلاق اومده ولی قطعی نشده میگم اگه حکم طلاق رد بشه من باز می تونم درخواست طلاق بدم 

حکم طلاق اومده ولی قطعی نشده میگم اگه حکم طلاق رد بشه من باز می تونم درخواست طلاق بدم 

فکر کنم بتونی 

هر چیز که در پی آنی ،آنی                                           کاربری قبلیم ترکید 
2740
یاد روزای وحشتناک خودم میوفتم دقیقا یکسال پیش زجرکشم کردن بی مهریه برم  اما حالا که تو به ا ...

عمرم تباه شده باید تاوان بده . فقط اینکه سوالم اینه الان من باز می تونم درخو طلاق بدم چون امضا کردم از از ازدواج مجدد شو 

تورو خدا قلبم داره وایمسته اگه نتونم 

میتونی اگه وکیلم بگیری فکر کنم رتحت تر بنونی فلا بزار ببین حکمت اصلا به مشکل برمیخوره بعد فکرسو کن

میتونی اگه وکیلم بگیری فکر کنم رتحت تر بنونی فلا بزار ببین حکمت اصلا به مشکل برمیخوره بعد فکرسو کن

پس می تونم خیلی خیلی احتیاج دارم به دعاتون دعا کنید برام . من قلبم داشت وایمیستاد ک نتونم با درخواست طلاق بدم 

2706