2733
2739

من دو سه ماه قبل از یکی از اقوام خیلیی نزدیک کتک خوردم 

اونم از شانسم خورد تو چشمم 

ناخن دست طرف هم تو چشمم یه زخم خیلی سطحی ایجاد کرد که باعث شد کل چشمم قسمت سفید رنگش قرمز بشه انگار تو چشمم خونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لایک 

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
2740

از شانس خوبم دقیقا زمان شروع دانشگاه بود 

رفیقای صمیمیم و کلا هیچکس به جز خانوادم قرار نبود از اصل ماجرا باخبر شن 

ترحم و عوض شدن طرز فکر اطرافیانم نسبت به اون شخص رو هم نمیخواستم

منم به دروغ گفتم که چشمم تو تصادف خورده به قسمت داشبورد ماشین چون ابروم ضربه دیده چشمم اینجوری شده 

دوست صمیمیم هم هر کی ازم میپرسید چی شده تا به طرف به دروغ بگم تصادف کردم همه ی ماجرا رو میشنید یکی میگفت ماشین چی شد یکی میگفت کدوم خیابون بود 

منم که کف دستمو بو نکردم دروغگوی ماهری هم نیستم هی میپیچوندم 

خلاصه دروغ پشت دروغ 

اخرش گفتم با دختر دوست مامانم بودیم 

الان یه ماهه که با دختر دوست مامانم میریم کلاس خیاطی😐بعد این دوستمم با اصرار زیاد من تصمیم گرفته بیاد الان تازه یادم افتاده که دوست صمیمیم در مورد تصادف اگه چیزی بپرسه و اون دختره بگه چه تصادفی من خیلی ضایع میشم 

و منی که دارم از فضولی میمیرم چرا کتکت زد ؟؟؟🤔🤔🤔 آیا دیوانه بود ؟؟؟؟

نه شوهرمه که بگم طلاق میگیرم 

نه دوستمه بگم جدا میشم 

مثل سگ پشیمون شد طرف ولی من نه از شر دروغ هایی که گفتم خلاص شدم نه نگاه اطرافیانو میتونم فراموش کنم

کاش همون اولش به دوست صمیمیم حقیقتو گفته بودم:( ولی دلم نمیخواست نسبت به خانوادم دیدش عوض بشه  ...

بهش بگو و باهم قضیه رو ماست مالی کنید . بگید اونجور تصادف که نبود . یه ماشین یهو پیچید جلو و راننده ترمز کرد من سرم یا پیشونیم خورد به داشبورد اینجوری شدم .

2706