2733
2734
عنوان

بنظرتون من مقصرم؟

82 بازدید | 4 پست

بچه ها من نامزدم امروز داشتیم تلفنی صحبت میکردیم اون پست گرفته بود داشتیم خوشحالی میکردیم براش منم گفتم منم امروز اتفاقای خوبی برام داشتم تعریف میکردم بعدش یهو گفتم عه فلان کارو نتیجشو یادم رفته از همکارم بگیرم بزار بپرسمش الان بت میزنگم بعدش زنگ زدم ب همکارم و دوباره به نامزدم زنگ زدم دیدم ناراحت شده ازش عذرخواهی کردم داشتم توضیح میدادم گف توضیح نده میگم توضیح نده و گف حوصلتو ندارم و قطع کرد منم بعد ی ربع بهش پیام دادم که کارت خیلی زشت بود جواب نداد بعد یکساعت دوباره ۷ تا با حالت دلتنگی و ناز و این فازا پیام بش دادم ک مثلا هم ناراحتیمو برسونم هم سر صحبتو باش باز کنم ولی جواب نداد هیچکدومو 

نظرتون چیع

دیگه بهش کاری نداشته باش هی پیام نده  ولی چیزی نبوده که بخاد نامزدت ناراحت شه

سری قبلم همین رفتارو داشت داشت همین موضوع احتمال پست گرفتن رو بهم میگف گفتم چرا زودتر بهم نگفتی ناراحت شد گف تو نزاشتی ما امردز خوشحال باشیم دو ساعت دیگه یا فردا این موضوعو بم بگی فوری ناراحتیتو نشون دادی در حالیکه من راحت از کنازش گذشتم فقط انگار حالت گلایه شیرین بهش میگفتمش نه غرر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سری قبلم همین رفتارو داشت داشت همین موضوع احتمال پست گرفتن رو بهم میگف گفتم چرا زودتر بهم نگفتی نارا ...

هیچی بدتر از مرد قهر قرو نیس .

از تجربه بهت میگم وقتی قهر میکنه اصلا بهش محل نده تو باهاش قهر نکنا ولی کاری بش نداشته باش

عاشق دخترایی ام که تتو آرتیستن 
2731