2752
2734

زندگیم رو هواست شک کردم به همسرم اخلاقش خیلی بد شده... رو گوشیش صدای پیام میلد ولی وقتی نیست چک میکنم میبینم همون پیام‌های  قبلیه... دلم میخواد بتونم گوشیشو هک کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنامه مراقب خانواده رو نصب کن رو گوشیش

باید بخری اشتراکشو

بعد کلا پیام ها و تماس ها و شبکه های اجتماعیو سرچ های گوگلشو میاره

حتی موقعیت مکانیشو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731

سلام بله سراغ دارم هک کامل گوشی یا فقط پیام . یا ضبط صدا تماسا که برای شما از طریق ایمیل ارسال میشه

⚖️دوستان اگر سوال و یا مسئله حقوقی داشتید میتونید درخواست دوستی بدید راهنمایی تون کنم ⚖️. 
برنامه مراقب خانواده رو نصب کن رو گوشیش باید بخری اشتراکشو بعد کلا پیام ها و تماس ها و شبکه های اج ...

اون برنامه رو بریزم میفهمه.. چون کلا خودش خیلی از این چیزا سر در میاره... 

سلام بله سراغ دارم هک کامل گوشی یا فقط پیام . یا ضبط صدا تماسا که برای شما از طریق ایمیل ارسال میشه

من خیلی با نی نی سایت کار نمیکنم.. درخواست دوستیش کجاست.. در خواست بدم شما شماره بهم بدین

اون برنامه رو بریزم میفهمه.. چون کلا خودش خیلی از این چیزا سر در میاره... 

مخفی میسه رو گوشی

اگه سامسونگه گوشیش خودتم میتونی مخغی کنی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
مخفی میسه رو گوشی اگه سامسونگه گوشیش خودتم میتونی مخغی کنی

نه شیائومیه گوشیش..... خودش یه بار رو گوشی من ریخته بود... بعد گفت پاک کردم.. من گوشیم هواوي مخفي شده باشه کجا مخفی میشه یعنی چطوری باید پیدا کنم... البته من اصلا مشکلی ندارم ببینه هم دیده اما دوست ندارم چتا و درد و دل با دوست و خواهرمو ببینه

نه شیائومیه گوشیش..... خودش یه بار رو گوشی من ریخته بود... بعد گفت پاک کردم.. من گوشیم هواوي مخفي شد ...

مخفیه دیگه نمیتونی ببینی

باید هشدارهای گوگل پلی رو فعال کنی تا از کاربیوفته

عزیزم از کجا میتونم برنامشو بخرم

سرچ کن ی سایته

ازونجا پولشو بده و دانلود گن

بعد طبق ویدیو اموزشیش نصبش کن

2706