2733
2739
عنوان

کار احمقانه پدرشوهرم😭آبرومو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 9705 بازدید | 135 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهترین کار اینه که باید بیاد جلوعروستان از دلت در بیاره حتما باید بقول خودش ده شب بشینه فکر کنه تا ا ...

دیگه من نمیخواستم اون بفهمه که فهمید دیگه بقیش برام مهم نیس. من ناراحت اومدم بیرون هیچ کس به هیچ جاش نبود ولی از دیشب پیام میده شوهرتو اروم کن خیلی عصبانیه و... 

عزیز من شما زن و شوهریت نمیتونی به ازای شست و شور و غذا پختن سرش منت بزاری که !!!! بلاخره مرد هم تو ...

شوهرش ونمیگه که برادرشوهرش ومیگه چهار سال بااینابوده همه خرج ومخارجشم توغربت اینادادن خودتم باشی چهار سال یکی مفت توخونه ت زندگی کنه وبشوری بپزی اینطوری باهات کنن ناراحت میشی 

۱۷روز خیلی زمان زیادیه  مگه میشه شوهرت ندونه پدرش داره میاد اونجا !! کامل نمیگی که شوهرت ...

آره میشه شوهر منم سرکار بود پدر عنش اومد آبرومو برد به سه سال نکشید خدا آبروشو برد 

اسی جان ناراحت نباش منم مثل شما شوکه شدمو و تا مرز سکته رفتم ولی قربون خدا برم خوب گذاشت تو کاسه اش 

پیش همشونم گفته بودم واگذارش میکنم بخدا

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
2738
دیگه من نمیخواستم اون بفهمه که فهمید دیگه بقیش برام مهم نیس. من ناراحت اومدم بیرون هیچ کس به هیچ جاش ...

براش پیام بده هر کسی عصبانی کرده خودش آروم کنه

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
حتما انقد اذیت کردی که پدر شوهرت امپر چسبونده

نه عزیزم هیچ اذیتی نکردم. گفت تو ناراحت شدی اومدی سواستفاده کردی نوه رو ازمون دور کردی با خودت بردی. فقط چون بچم پیشمه جوش اورده بود میگه جون من به این بچه هس من دارم دوری تحمل میکنم. خدا شاهده اینقدر ناراحت بودم که اصلا بچه داری نمیکردم همش مامانم درگیرش بوده.

آره میشه شوهر منم سرکار بود پدر عنش اومد آبرومو برد به سه سال نکشید خدا آبروشو برد  اسی جان نا ...

بیشتر حرفم اینه که چرا نیومد زن ‌‌بچشو ببره ۱۷روز ولش کرده که خب پدره جسارت همچین کاریو‌پیدا کرده 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋