2737
2739
عنوان

تبخال تناسلی

290 بازدید | 24 پست

میشه لطفا یکم اطلاعات بدید بهم ،مثلا از راه استخر منتقل میشه؟ کلا درمان داره؟ اگه یکی تبخال تناسلی داشته باشه و لبش هم تبخال بزنه،ویروسش انتقال پیدا می کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله منتقل میشه ولی خیلی احتمالش زیاد نیست که فکر کنی بری استخر سریع میگیری  درمان صد درصد ندار ...

عزیزم عکس پرو چه نمکیه خودتی؟ 

یا شبیهی

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
2740
نه عزیزم خودم نیستم  فکر نمیکنم خیلی شبیه باشم شاید    

😘😘

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
نمی دونم، با یه نفری دوستم امروز بهم گفت این مشکل رو داره ، از ظهر فکرم مشغول، سرچ هم زدم خیلی اطلاع ...

سلام...اگه تب خال تناسلی هست شایع ترین راه انتقال رابطه جنسی پرخطر هست .راه درمان قطعی با فریز کردن هست

نمی دونم، با یه نفری دوستم امروز بهم گفت این مشکل رو داره ، از ظهر فکرم مشغول، سرچ هم زدم خیلی اطلاع ...

بیخیال بابا 

2706