2737
2739

سلام.ممنون میشم به یه مادر سردرگم کمک کنید. دختر من ۷ سال و نیمشه. به جرأت میتونم بگم تا سن ۵ سالگی و قبل از تولد برادر کوچکش در آرومی و بچه خوش قلق بودن زبانزد اطرافیان بود. هیچ اذیتی نداشت. به درخواست خودش براش برادر اوردیم. بی نهایت دوستش داره و بهش توجه میکنه و مراقبشه. از وقتی پیش دبستانی رفت و بخصوص کلاس اول ( که همزمان با تولد برادرش بود) متوجه شدم که موقع نوشتن سر جاش نمیشینه همش بلند میشه و زیاد به انجام تکلیفش اهمیت نمیده. امسال که کلاس دوم رفته با دوستاش درگیر میشه. تازگیها از مدرسه معلمش بهم زنگ زده که حرف های زشت به بقیه بچه ها میزنه درحالیکه من هیچ کدوم از این رفتارها رو ازش تو خونه نمیبینم. ضمنا محیط خونه هم طوری نیست که فحش و حرف زشت بشنوه. خسته شدم از تماسهای مکرر از مدرسه. درسش خوبه اما نظم و انظباط اصلا نداره..وسایل و لباسهاش پرت و پلان اینور و اونورو در ارتباط با همکلاسیهاش مشکل داره… خیلی مهربونه. همش برای من نامه مینویسه و قلب میکشه اما حرف شنوی نداره. هر کاری رو باید ده دفعه بگم تا انجام بده. 

ورجه وورجه هم خیلی نداره اما نقص توجه داره.. تمرکزش خوب نیست… البته از پارسال که متوجه شدم باهاش خیلی کار کردم الان خیلی بهتر شده اما مشکلم الان درگیریش با بچه های دیگه و حرفهای زشت زدنشه.. ازشم میپرسم میگه یادم نمیاد 

مشاوره ببرش 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728