2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تقریبا چه مدت طول میکشه این موقعیت پیش بیاد براشون

مشخص نمیکنه 

خارج مثل ایران‌نیست جهت مرخصی که شما مثلا بگی خب من دو روز برم مرخصی یا ماه دیگه دارم میرم 

دقیق برا امریکا رو نمیدونم 

ولی مثلا فرض کن شما برای ماه نوامبر یا یه ماه مشخص باید مرخصی های سال بعدتو  رد کنی پلن کاری هم‌مشخصه میشینی برنامه ریزی میکنی فلان ماه میرم ایران مرخصیتم رد میکنی 

پولشم که خب باید داشته باشی حالا پول یا داری از کار کردت یا برات میفرستن از ایران ( پشتوانه داشته باشی )

اینکه چه زمانی این اتفاق میوفته دیگه خب باید دید طرف کی میره سر کار کی استخدامه کی درامد پیدا میکنه در کل

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
شتتت  و اینایی که میرن میتونن چارپنج سال که کارکردن برگردن بیان؟

زودتر از ۵سال میتونن ولی زیر یکسال نمیتونن 

خیلی فاکتورها دخیله خب 

طرف امروز بره از فرداش سر کار باشه یعنی زود بره سر کار همچین اوکی باشه  نهایت امسال نه سال بعد میتونه بیاد خیلی  زرنگ باشه البته و اگه یه پشتوانه مالی داشته باشه هم از ایران نه هم که یه سال اونورتر  

زودتر از ۵سال میتونن ولی زیر یکسال نمیتونن  خیلی فاکتورها دخیله خب  طرف امروز بره از فرد ...

خیلی شرایط سختیه

فک میکردم واسه منی که پشتوانه مالی ندارم مهاجرت از این طریق خوب باشه

تیکر کنکوره
خیلی شرایط سختیه فک میکردم واسه منی که پشتوانه مالی ندارم مهاجرت از این طریق خوب باشه

شرایطتت چیه ؟مهاجرت میخواهی بکنی برای پرستاری کانادا خوبه چرا امریکا ؟

پشتوانه مالی نداشته باشی هم میشه ولی خب شمایی که بیشتر باید تلاش کنی سختی بکشی تا بتونی 

شرایطتت چیه ؟مهاجرت میخواهی بکنی برای پرستاری کانادا خوبه چرا امریکا ؟ پشتوانه مالی نداشته باشی هم ...

من برام فرقی نداره کشورش زیاد

همین دبی و امارات هم اوکیه

چه سختیی؟

تیکر کنکوره
من برام فرقی نداره کشورش زیاد همین دبی و امارات هم اوکیه چه سختیی؟

ببین امارات میتونی بری حتما برو 

ولی پاسپورتشو به ایرانی نمیده یا بخواهی بگیری خیلی سال طول میکشه خیلی 

من خودم المان هستم 

بیشتر باید کار کنی زحمت بکشی خرج بالاست