2737
2734
عنوان

مدفوع سبز نوزاد شیر خشکی نگران کننده هست؟؟لطفا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 14117 بازدید | 31 پست
اصلا نگران نباش شیرخشک نان حاوی آهن هس و مدفوع نوزاد رو تیره و یکم بدبو میکنه از شیرخشکه بچه منم همی ...

دقیقا از دیروز که نان رو دادم مدفوعش شد سبز

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر یه بار من گفت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مدفوع سبز نشانه اینه ک بچه سردشه و پهلوهاش رو گرم نگه دار اینکار ...

تو خود خونه  جوراب پاش میکنم اصلا به سرما نمیدمش نمیدونم چرا از دیروز که نان دادم یهو مدفوعش سبز شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2728
من ک بچم نان اسهال شد بیومیل میدم

بخدا غصه بچه ام پیرم کرد

از طرفی خلطش خوب نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم الان دوماهه ابتامیل میدم مدفوعش سبزه قبلش ببلاک میدادم زرد بود

پس عادیه درسته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خود خونه  جوراب پاش میکنم اصلا به سرما نمیدمش نمیدونم چرا از دیروز که نان دادم یهو مدفوعش سب ...

ب سرما نیست چون نوزاده بیشتر از ما باید لباس تنش باشه ،،،،بازم با دکتر مشورت کن

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2738
قبلا خورده بود ولی سبز نشد اصلا تازه اینطور شده از وقتی نان رو دادم

عزیزم میگم ازشیرخشکه منم ب نوزادم شیرخشک نان دادم مدفوعش سبزرنگ وتیرشد نگران شدم ازدکترش پرسیدم گفت اصلا جای نگرانی نیس بخاطرشیرخشک نان هست چون آهن داره

سلام میشه جواب بدید من پسرم از دیروز دستشویی شل و سبز تیره میخوام بدونم از عوض کردن شیر خشک هست یا چ ...

عزیزم یا پهلوهاش سرما خورده 

یا شیر خشکی بهش میدی که حاوی آهنه

اگر پسرت بیتابی میکنه احتمال خیلی زیاد سردی کرده 

گوشاشم دقت کن قرمز نشده باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706