2737
2734
عنوان

تلخی دهان در بارداری

423 بازدید | 7 پست

کسی هست تو بارداری دهنش تلخ باشه.من هفته ۱۵همش دهنم تلخه 😭راه حلی هست .کی خوب میشه این حالت.سر بچه اولم اصلا اینطوری نبودم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
شاید از معدته

اخه قبل بارداریم نداشتم الان دارم.دکترمم میگه مال معده است ولی راه حل درست نداد که فقط گفت آب زیاد بخور همین

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هی عزیزم بارداری اولموندوستم کی موقع زایمانم شدولی الان هرروز هرثانیه اش شده عذاب  همش دارم آب ...

وای منم بارداری اولم خیلی خوب بودم اینو تا دو هفته پیش همینجور بی ادبی تهوع و استفراغ وزن کم کردم .الان یکم بهتر شدم ولی این تلخی دهان ول کنم نیست.اعصابم ریخته بهم.شمام بهتر میشی سه ماهت تموم شه

وای منم بارداری اولم خیلی خوب بودم اینو تا دو هفته پیش همینجور بی ادبی تهوع و استفراغ وزن کم کردم .ا ...

شایددهانتون خشک میشه بخاطراین احساس تلخی میکنی ،همش امیدم به عیده میگم اگه خودموبرسونم تاعیددیگه خوب میشم

شایددهانتون خشک میشه بخاطراین احساس تلخی میکنی ،همش امیدم به عیده میگم اگه خودموبرسونم تاعیددیگه خوب ...

تو نت خوندم مال هورمونای بارداری و معمولا تا سه ماه ولی من نمیدونم چرا خوب نشدم الان توچهارماهم

تو نت خوندم مال هورمونای بارداری و معمولا تا سه ماه ولی من نمیدونم چرا خوب نشدم الان توچهارماهم

عزیزم احتمالاویارتون زیاده  منم ویارم زیاده امروز چهارباربالا آوردم ولی امیدوارم سه ماهگی تموم شه

2740