2737
2734
عنوان

کیت تخمک گذاری همیشه منفی

4915 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من دو ماهه از روز ده تا پانزده کیت تخمک گذاری میذارم. ولی فقط یه خط میفته. یعنی حتی یه خط کمرنگ هم نمیفته. کسی تجربه ای داره؟ یعنی اصلا تخمک‌گذاری ندارم؟

سیکلت چند روزه اس؟کیت خطا هم داره به نظرم برو سونو

روز ۱۴ پریودیت برو سونو

..شاید لازم باشه محرک استفاده کنی اصلا

من روز ۱۶ و ۱۷ پریودی روز تخمکگذاریمه همیشه

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
سیکلت چند روزه اس؟کیت خطا هم داره به نظرم برو سونو روز ۱۴ پریودیت برو سونو ..شاید لازم باشه محر ...

من پارسال که میزدم هر موقع سیکلم بود یه خط کمرنگ مینداخت. چند ماهه پریودم ۳۵ روزه شده ولی نرمالش ۲۸ روزه است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال که میزدم هر موقع سیکلم بود یه خط کمرنگ مینداخت. چند ماهه پریودم ۳۵ روزه شده ولی نرمالش ۲۸ ...

یه کاری کن برو سونو روز ۱۴ پریودیت اگر تخمکگذاریت نبود ۲ روز بعدش برو..من گاهی پیش میومد توی یک هفته ۳ بار یونو میرفتم

2731
یه کاری کن برو سونو روز ۱۴ پریودیت اگر تخمکگذاریت نبود ۲ روز بعدش برو..من گاهی پیش میومد توی یک هفته ...

یعنی ممکنه تخمک گذاری داشته باشم ولی کیت منفی باشه؟ شما امتحان کردی عزیزم؟

یعنی ممکنه تخمک گذاری داشته باشم ولی کیت منفی باشه؟ شما امتحان کردی عزیزم؟

اصلا به کیت اعتماد نکن .اره

چون خودم روز ۱۴ و ۱۵ میرقتم خبری نبود برای تخمکگذاری

تحت نظر دکتر باش بهت محرک بده بعد بری سونو فولی مناسب داشتی بهت امپول ازاد سازی بده

2738
بعد از زدن امپولم بسته به سایز فولی از ۱۲ تا ۳۶ ساعت وقت داری برای اقدام

من الان یه مطلب خوندم نوشته بود اگه کیت منفی باشه ممکنه تخمک گذاری داشته باشید ولی اون تخمک ضعیف خواهد بود. شما گل پسرتو از کروم تخمک گذاری داری؟همون که کیت منفی بود؟

من الان یه مطلب خوندم نوشته بود اگه کیت منفی باشه ممکنه تخمک گذاری داشته باشید ولی اون تخمک ضعیف خوا ...

من کلا سونو میرفتم عزیرم.۶ ماه اقدام بودم دستم اومده بود روزهای تخمکگذاری و اینا رو بیا تو این کاناله

گزوهم دارن تو تلگرام

Pesardarshodannn

من پارسال که میزدم هر موقع سیکلم بود یه خط کمرنگ مینداخت. چند ماهه پریودم ۳۵ روزه شده ولی نرمالش ۲۸ ...

سلام ببخشید شما باوجود کیت منفی اقدام کردید؟من دوروزه امپول اچ جی سی زدم ولی هنوزم کیتم منفی وعلائم ندارم

سلام ببخشید شما باوجود کیت منفی اقدام کردید؟من دوروزه امپول اچ جی سی زدم ولی هنوزم کیتم منفی وعلائم ...

من الان تقریبا یکسال یک هفته وسطای سیکل کیت میزنم منفیه کاملا و باردار هم نشدم. 

من باوجودکیت منفی رفتم سونوگرافی گفت مایع آزاد درحفره لگن وجود داره وامکان داره تخمک ازادشده باشه همون روز که رفتم سونوهم قبلش دردتخمدان داشتم اومدم اقدام کردم حالانمیدونم چی میشه 

بعد دو روز تازه کیتم مثبت شدکه من دیگه اقدام کرده بودم وبهش توجهی نکردم

البته دوروز قبلش هم رفتم سونوسه چهارتا فولی18دلشتم اماآخرین بارکه رفتم گفت همشون مچاله شدن وکوچیک شدن به جزیکی که دیده نمیشه شایدهمون آزادشده شایدم نه

میتونی بری دکتر داروی محرک بده روز12 برو سونو بهت امپول ازادسازی بدن اگه خیلی میخای دقیق باشه وایستا علائم تخمک گذاری دلشته ببشی بعداقدام کن دیدی علائم نداری دوروز بعدامپول دوباره برو سونو ببین چجوری شده

من دوروز بعدامپول که علائم نداشتم وکیتم متفی بود یبار صبح رفتم سونو گفت یه فولی 18دیده میشه یبار بعدازظهر همون روز باز رفتم گفت اون فولی 18 دیگه نیست ولی مایع ازاد دیده میشه ازاون احتمال دادم که آزادشده

میتونی بری دکتر داروی محرک بده روز12 برو سونو بهت امپول ازادسازی بدن اگه خیلی میخای دقیق باشه وایستا ...

من تا حالا چهار بار ای یو ای و سه بار ای وی اف کردم عزیزم. این یه سال اخیر هیچ کار درمانی نکردم. یه چند تا سیکل از کیت استفاده کردم دیدم اصلا دو خط نمیشه.

2706