2737
2734

من خوابم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه ازش نپرس خودت هم علاقه بهش نشون نده خودتو مشغول به چیز دیگه نشون بده بعد ببین چیکار میکنه سعی کن کاملا مشکوک به نظر برسی 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2738

سعی میکنه وجه مثبت خودشو بت نشون بده

چون حس میکنه بش دقت نداری

میتونی با اشاره کردن های مستقیم و کوچیک ویژگی هاشو  براش بگی

احتمالا تو ذهنش خودشو از تو پایین تر میبینه

آدمی سختی هست،و  رو مخی، اگه دوست داشته باشه، لازم نیست ازش بپرسی تا بخاد بگه یا نگه، اگه داشت روزی هزار بار خودش میگفت، اگر هم داره ولی مغروره، که من بودم کات میکردم، چون حوصله حرف کشیدن و التماس شنیدن یه دوست دارمو نداشتم، میرفتم دنبال کسی که روزی صد بار قوربون صدقم بره و کییف کنم و با تمام وجودم حس کنم دوستم داره 

دلم برات تنگ شده جونم میخام ببینمت نمیتونم    کاشکی یروز بیایی پیشم و دیگه نری  
2706