2737
2734

من امروز دوبار اینجوری شدم ....من ی حالتی بهم دست میده ک جن یا صحنه ترسناک زیاد نمیبینم ...فقط ی صدایی تو سزم میپیچه یا ویژنای عجیب صدا ها درهم برهم و ترسناک میشنوم

و انگار و ک محیط اطرافمو میبینم و چشمام بازه ...

خیلی عجیبه ها خابم 

چشمام بسته ت ولی در عالم رویا دارم همه چیو میبینم

مثلا اگ شما روبروی من خاب باشی

شمارو میبینم انگار دقیقا انکار چشمام بازه نمیدونم مغزم چجوزی صحنه رو دقیق بازسازی میکنه ولی امروز ظهر خیلی اذییت شدم و شب وحشناک تر بود ک انگار این حالت بهم دست داد‌...

تلاش کردم از جام بلند شم و ب این حالت پایان بدم ولی انگار روح از بدنم جدا شد وقتی دستمو بلند کردم؟

از ترس دوباره دستمو برگردوندم و ی صدای سعی کردم از خودم در بیارم ک دوستم بیدارم کنم ....

ولی لعنتی هیچوقت هیچکس تو این حالت بیدارم نمیکنه

ولی امشب صدامو شنید اومد گفت ظهرم خیلی ناله کردی تو خواب دلم نیومد بیدارت کنم ی حالتیم داشتی انگار میپریدی یهو

گفتم خب لعنت بهت چرا بیدارم نکردی من داشتم خفه میشدم

قبلا برای مقابله سعی میکردم ...نفسمو حبس کنم ک از حس خفه گی دستو پام تکون بخوره و بیداز بشم

ولی این بار از شدت ترس صدا ازم دراومده

کسی راهی داره براش ...

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ی زمانی ک خواستگاری داشتم ...از زمانی ک اون اومد خواستگاریم ...این حالت برام شروع شد 

و چندین ساله ادامه داره

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای میفهمم چی میگی من قبلا زیاد یعنی بگم چندسال بود هرشب بختک میفتاد روم خیلی وحشتناک بود دقیقا حسایی ک میگی تجربه کردم

قد ۱۷۸ وزن ۸۰.وزن مورد نظر ۶۶😊من میتونم و باید خوشتیپ و خوشتیپ و خوشتیپتر بشم.کاربری قبلیم تعلیق شد نی نی یاری ک قاضی میشی و تا یکی صدات میکنه اون یکی رو بدون دلیل تعلیق میکنی بترس از قضاوت نابجا ک اون دنیایی هم وجود داره.

ببین من کلی تحقیق کردم دربارش یکی گف غذا شب کم بخور یکی گف بسم الله بگو تو خواب یکی میگفت پاهاتو تکون بده .فقط راهش یک چیزه

قد ۱۷۸ وزن ۸۰.وزن مورد نظر ۶۶😊من میتونم و باید خوشتیپ و خوشتیپ و خوشتیپتر بشم.کاربری قبلیم تعلیق شد نی نی یاری ک قاضی میشی و تا یکی صدات میکنه اون یکی رو بدون دلیل تعلیق میکنی بترس از قضاوت نابجا ک اون دنیایی هم وجود داره.

روبه بالا هرگز نخاب

تا راحت بشی از دستش 

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

تجربه ای درباره بختک ندارم متاسفانه... 

شبا قبل خواب ریلکس کن بعد بخواب ببین بهتر نمیشی... 

و اینکه به خودت تلقین کن که با ارامش میخوابی و این چیزا توهمه... 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2738
این که خوبه من بیشتر اوقات که این حالت بهم دست میده تاحدی رسید که اشهدمو خوندم چون حس میکردم هرآن جو ...

شده چن بار طی یک شب اینطور شده

واقعا هم مهم نیست کسی کنارم باشه یا نه

موندم چجوری محیط اطراف رو میبینم بیشتر روانی میشم از اینکه توقع دارم دیگران بیدارم کنن نجاتم بدن

ببین من کلی تحقیق کردم دربارش یکی گف غذا شب کم بخور یکی گف بسم الله بگو تو خواب یکی میگفت پاهاتو تکو ...

چیه

روبه بالا هرگز نخاب تا راحت بشی از دستش 

هرکار کنی وقتی بخاد بیاد میاد مدل خواب ربطی نداره😑

ببین من کلی تحقیق کردم دربارش یکی گف غذا شب کم بخور یکی گف بسم الله بگو تو خواب یکی میگفت پاهاتو تکو ...

وقتی طرف گرفتار بشه نمیتونه پاشو تکون بده که

گریپاچ میشه لامصب 

کل بدن

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

[QUOTE=272575037]منم تقریبا اینطورم حتی چن ماه پیش توی خواب بودم توی اتقم ولی بیرون رو میدیدم نمیدونم چرا اینطوربودم..[/QUOT]

ولی واقعا انگار با چشم جسم نمیبنی روحته ک میره ی دوری میزنه

چون واقعا دیدم دست روحم اومد بیرون و دست جسمم موند رو زمین...از ترس خابیدم و نزاشتم روح کامل جدا بشه

چیه

قبل خواب بگو من از هیچی نمی‌ترسم چون تمام چیزهایی ک من چ تو خواب چ تو بیداری من ازشون میترسم خالقشون خدایه،خدا هم من و اینقدر دوس داره ک همیشه مواظبم بوده هم  تو خواب و هم  بیداری .قسم میخورم ک دیگه راحت میشی از دستش

هرکار کنی وقتی بخاد بیاد میاد مدل خواب ربطی نداره😑

من شنیدم گفتن اسمش شوه هست  خخخخ راستش تعریف کردنش باعث میشه دیگه خابم نبره 

ترسناکه 

ولی میگن انگشتری داره کسی بتونه اصلشو بخره انگشت بکنه

2706