2733
2734

انشالله حاجت روایی همه میشه برای منم دعا کنید همسرم‌کار پیدا کنه خیلی حالم‌بده داغون داغونم

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
انشالله ب مولا علی متوسل شو

یا علی🥺

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
امیدبخداخودمولاعلی ب عشق خودش و فاطمه زهرا کمکم کنه

انشالاه دوستم. 

منم یک زمانی مثل تو عاشق بودم 

ولی،،،افسوس که طرفم بدترین جنایت ها رو در حقم کرد بخدا 

قلب ساده ی من چه ها که نکشید 

خداروشکر که تو عاقلانه عاشق شدی 

عاقلانه چجورمیگی عاقلانه فدات شم🙃

همین منتظر موندنت تا خانواده ها راضی بشن 

من متاسفانه بدون رضایت خانوادم طرفش رفتم و اونم طی یک هفته بعد روی واقعی خودش نشون داد من بخاطر اون از خانوادم گذشتم ولی چه جنایت ها که در حق کرده الانم ادامه داره تو دام اون افتادم و یه طفل معصومم دارم که فقط نمیدونم چطوری خودم و بچه ام از دستش خلاص کنم،

همین منتظر موندنت تا خانواده ها راضی بشن  من متاسفانه بدون رضایت خانوادم طرفش رفتم و اونم طی ی ...

اها یعنی بدون صلاح خونوادت ازدواج کردی

وای طرف منم میگ اگ راضی نشن خدای نکرده مجبوری خودم عقدت میکنم...چجور شماباش ازدواج کردی خب رضایت پدرواجب

2706