2733
2734

من هیچ رابط نداشتم فقط از آزمایشگاه ترسیدم که یه وقت مبتلا نکرده باشه بعد از کافه میترسم جریان کافه هم تو تایپیک قبلی هم هست________پوستم داره نابود میشه الان هم شروع کرده به سوزش پشت زانو هیچ قرمزی هم نداره پشت زانوم فقط احساس میکنم پوستم میسوزه تو این چند ماه پوستم داغون شده اون از دستم بود که یه چیز قرمز داخل پوستم خود به خود در اومده اونم از زبونم بو که اون طور شده عکس رو گذاشتم تاپینک های قبل هم ببنید همه جام داغون شده نمیدونم اچ ای وی گرفتم یا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ایدز از راه خون و فراورده های خونی منتقل میشه..مثل تزریق خون سرنگ الوده و اعتیاد تزریقی و از محتویات ترشحات جنسی..راهاش ایناس...اگر رابطه جنسی نداشتی که ایدز نگرفتی اگر هم رابطه جنسی دهانی داشتی که باید طرفت ایدز داشته باشه تا از طریق دهن وارد بشه اونم به شرطی که دهنت زخم و التهاب و خونریزی داشته باشه مثلا از راه خوردن وارد نمیشه مثل غذا ولی لثه ت مشکل داشته باشه وارد میشه...علائم سرماخوردگی داری؟؟؟همش مریض میشی؟ برو ازمایش بده نگران نباش

2706