2737
2734

نه نشون نمیده پیام هارو 

کاربری قبلیم تعلیق شد پس هی نگید تازه واردی و فلان 🙄ما خودمون خاک خورده ی سایتیم از سال 98عضو بودم هعیییی خداااا😎 Mobinaaaabano سابقم و بیخیال این هم حکمتی داشته لابد 😎😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من ایرلنسل من نصب کرده بودم لیست آخرین تماس هاو پیامای خودمو میخواستم دربیارم همش از طریق اس ام اس یه pdf اومد برام

پیگم نکنه پی دی افش برهرواس شوهرت گندش دربیادا

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
2728
2738
ولی متن پیام ها نمیاد فقط ساعت تاریخ میدخ

عجب با دختر عموش چت کرده پیاما هست ها تو بایگانی دیدم تو ی پیام بهش گفت اونو چکار کردی نفهمیدم اون چیع میگم شاید تو پیام قبلیا بود

عجب با دختر عموش چت کرده پیاما هست ها تو بایگانی دیدم تو ی پیام بهش گفت اونو چکار کردی نفهمیدم اون چ ...

ببخشید تو هم اه من خودم میشه شمارشو وارد کرد یا باید برنامه رو پاک کنم دوباره نصب کنم

میشه بگی از کجاش میشه ببینی لیست آخرین تماس و پیامک هارو 

ببین یه قسمت تو تنظیمات داخل برنامه هست نوشته لیست آخرین تماس ها بعد میزنی برات رو برنامه میاد که مشترک عزیز تا چندساعت آینده لیست برات میاد که بعد اس ام اس میکنه پی دی اف میاد بعد میزنی رو لینکش که پی دی اف دانلود میشه یعنی تا ثانیه هاش و دفعاتش میاد

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
2706