2737
2739
عنوان

ی آدمی مثل من بهتره بکشه خودشو🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 126 پست
توصیه میکنم ونزدی ببینی

عشقمه  

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
مرسی قشنگم🥺❤️

خواهش گل. ❤

یه جمله تو نت دیدم،  که گفته بود:  سنگین باش، سبک ها رو باد میبره. 

مواظب خودت باش

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم چرا با خودت اینطوری میکنی آخه هر کسی یه ویژگی داره چرا خودتو بکشی آخه تو هم انسانی گاهی شاد گاهی ...

ممنون مهربونم امیدوارم بتونم خودم باشم و خودمو همونجور ک هستم بپذیرم 

چیدا هستم. یک عدد عاشق اسمم به معنای مانند مادر 🥺❤️
مرسی گلم. همون دوستام ک الان بخاطرشون دارم عین چی گریه میکنم 

ببین ناراحت نباش متاسفانه ادمهای مهربون همیشه مورد تمسخر قرار میگیرن میدونی چرا ؟ چون دلشون نمیاد جواب بدن و دل اطرافیانو بشکونن ،اما لطفا همیشه محکم یه جواب مودبانه بده که خودشونو جمع کنن وگرنه همیشه دلت میشکنه و اخمات میره تو همدیگه ،اخرم میگن طرف اخلاق نداره ،نمیگن ما شعور نداشتیم درست رفتار کنیم❤

2731
همش میگم چیدا تو چرا زنده ای؟ چرا یه رابطه عاشقانه نداری؟ چرا کارایی ک همسنات انجام میدنو انجام نمید ...

با دوستات خوش بگذرون شاد باش درستو بخون به فکر اینده ات باش عزیز من 

باحجابی چون با ارزشی چون هیچ چیز با ارزشی در دسترس نیست و زیبایی های تو و خودت ارزشمندی چون زیبایی 

چون  نیاز نداری برای اثبات خودت  زیبایی هاتو حراج کنی برای اینکه به خدا و حرفش ایمان داری برای اینکه قدر خودتو میدونی 

برای اینکه هر کسی لیاقت نداره زیبایی های تورو ببینه 

گور بابای لایک مردم لایک خدا ارزشمندتره

ممنونم گلم دوستای خوب زیاد دارم ولی مشکلم اینه خودمو با همه مقایسه میکنم 

خب دست از مقایسه بردار بگو من از همه بهترم سالمم، پاکم، آلوده ی هیچ چیز زشتی نشدم، باشگاه و کلاس، میرم به خودم اهمیت میام خودت باید خودتو دوس داشتی باشی با ادمای مثبت بگرد دیدت به زندگی عوض میشه

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
2738
ببین ناراحت نباش متاسفانه ادمهای مهربون همیشه مورد تمسخر قرار میگیرن میدونی چرا ؟ چون دلشون نمیاد جو ...

آره دیدم این رفتار رو با خودم چشم گلم سعی مسکنم حتما مرسی از راهنماییت

ارتباط اجتماعیم خیلی خوبه ولی همش مقایسه میمنم خودمو با همه  چی بگم

با همه مقایسه نمیکنی گلم با یه عده که هنر خاصی ندارن مقایسه میکنی. تو بهترین ورژن خودت باش قوی باش رو هم به کسی نده

خب دست از مقایسه بردار بگو من از همه بهترم سالمم، پاکم، آلوده ی هیچ چیز زشتی نشدم، باشگاه و کلاس، می ...

آره درست میگی دوستای خوبم خیلی حس خوبی بهم میدن مرسی عزیزم بابت نظرت

اول از همه خودت باید خودتو دوست داشته باشی تا به همه چی برسی اعتماد ب نفس داشته باش. 

موفقیت از نظرت چیه؟ 

هرکسی میبینی موفق هدف داره و تلاش میکنه هیچکس الکی موفق نیست. 

همه ی ما کامل نیستیم یکی قدش کوتاه،یکی لاغر یکی چشم رنگی و... قرار از خودمون بدمون بیاد؟ 🤔

هیچ موقع با پارتی مشروب نتونستم کنار بیام بنظرم خیلی ادم باید سطح پایین باشه تو پارتی بره. 

با همه مقایسه نمیکنی گلم با یه عده که هنر خاصی ندارن مقایسه میکنی. تو بهترین ورژن خودت باش قوی باش ر ...

باشه چشم

مرسی مهربونم

چقدر حرفات درد داره متاسفانه حقیقت جامعه ی ما 💔

چون واقعا خستم ،هرکاری میکنیم اخرش ما مقایسه میشیم میدونی چرا ؟ فقط اجبار ،ما خودمون میدونیم جایی که قرار گرفتیم جای اشتباهیه اما شرایط امثال من طوری نیست که بتونیم جایگاه بهتری رو انتخاب کنیم البته میشه فقط خودمون سعی کنیم از هر طریقی پیشرفت کنیم تا شاید جای اشتباه رو تغییر بدیم ،به امید اون روز 

2706