2737
2734
عنوان

با خواهرشوهر احمقم دعوام شد

801 بازدید | 37 پست

رفتم بعنوان بزرگتر مشکلا امشبو گفتم براش سگ بهم پرید

باشوهرمم تو جمع یه دعوای حسابس کردیم با خواهرشوهرامم همینطور اشغالای کثافت الهی برن خیر نبینن

اشغال نجس میگه تو نمیتونی نزاری داداشم نیاد خونه ما....قاطی داره احمق 

قضیه هم از این قرار بود شوهرمو کشیده اتاق ۲ ساعت ننم مهمون دارم همه مهمونام میگفتن شوهرت کجاس رفتم مسگم بیا پایین زشته بهش برمیخوره عنتر سگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهر بزرگتره؟

از کی تا حالا؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728

کار همیشگی منو خواهرشوهرمه😂😂دیگه برای شوهرم و همه عادی شده

هی همو میشوریم پهن میکنیم

یه مدت که همو نبینیم دلتنگ هم میشیم با این تفاسیر😂😂😂

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
2738

چندسالشه خواهرشوهرت

کاربری قبلیم تعلیق شد پس هی نگید تازه واردی و فلان 🙄ما خودمون خاک خورده ی سایتیم از سال 98عضو بودم هعیییی خداااا😎 Mobinaaaabano سابقم و بیخیال این هم حکمتی داشته لابد 😎😁
کثافت حق به جانبم میشه میگه تو نباید جواب داداشمو پس بدی .... اشغالا دوساعت شوهرمو کشیده بودن اتاق ...

چیکارش داشتن تو اتاق

کاربری قبلیم تعلیق شد پس هی نگید تازه واردی و فلان 🙄ما خودمون خاک خورده ی سایتیم از سال 98عضو بودم هعیییی خداااا😎 Mobinaaaabano سابقم و بیخیال این هم حکمتی داشته لابد 😎😁
کار همیشگی منو خواهرشوهرمه😂😂دیگه برای شوهرم و همه عادی شده هی همو میشوریم پهن میکنیم یه مدت که ه ...

بره گمشه نمیخوام ببینمش خاک توسرمن با اینهمه خوبی ک به این زبون نفهم کردم اومده خونه خودم داره گوخوری میکنه

عنتر سگ

اشغال نجس میگه تو نمیتونی نزاری داداشم نیاد خونه ما....قاطی داره احمق  قضیه هم از این قرار بود ...

بهش از این به بعد نشون بده میتونی یا نه💪🏻

یه مدت شوهرت نره ور دل آبجیش‌جیک جیک کنه اونوقت حساب کار دستش میاد

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
کثافت حق به جانبم میشه میگه تو نباید جواب داداشمو پس بدی .... اشغالا دوساعت شوهرمو کشیده بودن اتاق ...

شوهرتم بهت چیزی گفت؟

2706