2733
2734
عنوان

ذخیره کم تخمدان

90 بازدید | 10 پست

سلام من ذخیره تخمدانم خیلی کمه 29سالمه و دکتر میگه یائسه شدی3ساله ازدواج کردم ذخیره تخمدانم0.0.1هست لطفاً برام دعا کنین مادر بشم بزرگترین آرزومه تنها خواسته کودکی خوبی نداشتم این زندگی بچگیمو بهم بدهکاره می‌خوام برای بچم بچگی بسازم که خودم نداشتم می‌خوام بچم یکی بشه جامعه بهش افتخار کنه من خیلی بچه هارو دوست دارم می‌خوام شبیه خودم بشه لطفاً دعا کنین مادر بشم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم میشه راهنمایی کنی

تنبلی تخمدان دارین دیگه درسته ؟؟؟ ی سریارو من دیدم با رعایت کردن تغذیه مثل حذف قندیجات مصنوعی و خیلی چیزای دیگه و ورزشهای سبک بیماریشون رفع شده و بچه دار شدن 

2731

خدا بزرگه عزیزم 

حسم میگه صدرصد مامان میشی😍

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
مرسی عزیزم انشاالله همینطور بشه      

خیلیا تونی نی  سایت گفتن 

با ذخیره مثل شما باردار شدن 

پس لطف خدا همیشه هست😗

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2738

پریودت منظمه ؟اگه پریود میشی یعنی تخمک داری عزیزم .دکتر ویجی کمار برای این ذخیره میگن خوبه ،فقط یه تخمک میخوایی .سونو واژینال چند تا تخمک داری ؟

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .