2733
2734
عنوان

پسرمو ببرم یا ن ؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 63 پست

سه تا تاپیک زدی خب طاقت دوریشو نداری بردار ببرش دیگه 

اینجا یه عده میگن ببر یه عده میگن نبر 

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️

موندم بعضی دوستان میگن بزار برو عشق وحال کن مگه بدون بچه هم میشه عشق وحال کرد 

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون ماه یکی تاپیک زد همین سوالو پرسید بعد همه گفتن مگ مادر نیستینو فلان عصبی شد همه رو ضایع کرد بعد دیدم رفته بچه رو پیش مادرش گذاشته بود دوسالش نشده بچه

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731

۳باره داری تاپیک میزنی 😑😑 

یه بار گفتی نصف گفتن نبر و برو حالت خوب شه نصف هم گفتن نبر 

حالا هم تصمیم با خودته 

وقتی خودت هم میدونی نبری بهتره پس چرا همش میای میگی 

تا صبح هم تاپیک بزنی بازم یه عده موافقن یا عده مخالف😑

خواستم بگم بیار اگ اذیت شدی من کمکت میکنم ولی ی مادر سختشه ب غریبه اعتماد کنه صد درصدم حق داری اعتماد نکنی ولی خب من مشهدیم کاری چیزی بود درخدمتم 

وقتی انگیزه ای برای ادامه‌ این زندگی نداشتی، به نسخه‌های دیگه ای از خودت در آینده فکر کن و به اونها فرصت زیستن بده 🤍
2738
۳باره داری تاپیک میزنی 😑😑  یه بار گفتی نصف گفتن نبر و برو حالت خوب شه نصف هم گفتن نبر  ...

چون واقعا نمیدونم چیکار کنم

میترسم نبرمش دلم تنگ شده شوهر هی بگه چرا نزاشتی بیاد

میترسم ببرمش اذیت بشه اذیت کنه درست حسابی نتونم زیارت کنم

با این چندتا تاپیک که زدی خیلیم دودلی میدونم میبریش    

دودل نیست

منتظرن ۴تا تائیدش کنه ته دلش قرص شه بذارتش پیش مادره

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

منم بچه کوچیک دارم دلم میخواست برم زیارت ولی چون نمیتونم دل بکنم و بدون بچه ام برم گفتم میمونم تا تابستون بزرگتر میشه و با خانواده ایم راحتترم دلم نمیاد تنهاش بزارم 

بچه ات رو باهات ببر از همسرت بخوا کمکت کنه 

سفر بی خطر زیارتت قبول ما رو هم دعا کن

تایپیک اول تصمیمم قطعی بود نبرمش با حرفای بقیه موندم چیکار کنم

براش صندلی ماشین بزار خیلی خوبه من میزامش تو صندلی عقب دوست داره عاشق جادس ماشینای سنگین دلش میخواد راننده ماشین سنگین بشه خوراکی زیادببر که دوست داره

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2706