2737
2734
عنوان

بنظرتون دماغ فانتزی خوبه یا طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 72 پست

و اینم بگم شما میرین مشاوره علاوه بر خواسته ات 

دکترم بینیتو نگاه میکنه بر حسب تناسب صورتت یا نیمه فانتزی یا کلا فانتزی یا طبیعی عمل میکنه

و خدایی ک به شدت کافیست🤍✨

من نیمه فانتزی عمل کردم 

و خیلی پشیمونم فانتزی عمل نکردم 

نیمه مثل طبیعی فرقی نداره زیاد. 

بینی کوچیک دوست داشته باشی ب تیغه بینی هم هست کوتاه یا بلند باشه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بینیمو سه ماهه عمل کردم نیمه فانتزیه  و راضیم توام بستگی ب تناسب صورتت تصمیم بگیر

مبارکت باشه.کدوم دکتر؟

💚پروردگارا اخرین کلام عمرم«سُبحانَ اللهِ و الحَمدُ لِلهِ وَ لا اِلهَ اِلا اللهُ وَ اللهُ اَکبَرُ» باشد💚
2731
من نیمه فانتزی عمل کردم  و خیلی پشیمونم فانتزی عمل نکردم  نیمه مثل طبیعی فرقی نداره زیاد ...

فانتزی یعنی بهتره مصنوعی نیست

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
و اینم بگم شما میرین مشاوره علاوه بر خواسته ات  دکترم بینیتو نگاه میکنه بر حسب تناسب صورتت یا ...

من پیش دکتر حسنانی مشاوره رفتم ولی اصلن تغییر نکرد تو عکس  گفت نمیتونم که خلق کنم بیشتر از این نمیشه 

💚پروردگارا اخرین کلام عمرم«سُبحانَ اللهِ و الحَمدُ لِلهِ وَ لا اِلهَ اِلا اللهُ وَ اللهُ اَکبَرُ» باشد💚
2738
من پیش دکتر حسنانی مشاوره رفتم ولی اصلن تغییر نکرد تو عکس  گفت نمیتونم که خلق کنم بیشتر از این ...

بعضی از دکترا ن اخلاق دارن ن کارشون خوبه

و خدایی ک به شدت کافیست🤍✨
نیمه فانتزی خیلی قشنگ میشین

مرسی خداروشکر اصلا طبیعی دوس ندارم 

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
بعضی از دکترا ن اخلاق دارن ن کارشون خوبه

اره حیف اون ۶ ماهی که تو انتظارنویت بودم

من پیش دکتر حسنانی مشاوره رفتم ولی اصلن تغییر نکرد تو عکس  گفت نمیتونم که خلق کنم بیشتر از این ...

چقد میگیره نمونه کاراش زیاده تو نت مال تهران؟ 

2706