2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها سوال اگر برای تاپیک گزارش بزنن کاربری تعلیق میشه یا تاپیک حذف میشه کاربری میمونه

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
2728

بچه ها میشه لطفا کمکم کنید تا بتونم کسب درامد کنم امروز باید ۲۰ نفر  و معرفی میکردم ولی فقط ۵ نفر تونستم🥺🥺🥺 میشه لطفا کارنت دانلود کنید و کد معرف ۹۵۱۰۷۸۸۴۲بزنید تا بتونم ده تومن دریافت کنم  پلیزززز 

فقط خستگی  خوب میتونه  بخوابونه ادمو

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
من زیاد فکر میکنم فکر میکنم تاثیر یه سری داروهاهم هست  میگن قرص ملاتونین میتونه موثر باشه من ...

من خوردم زیادروم اثرنداره

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)
2738