2737
2734
عنوان

علاقه های عجیب وغریبم🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 62 پست
میدونی اخه خیلی هم دراین مورد تحقیق کردم ازدواج بااختلاف سنی زیاد لزوما بد نبوده مثل خیلی از ازدواجا ...

درسته عزیزم ولی به این فک کن که ۱۰سال دیگه شما ۳۰سالته پر از شوق و ذوق و همسرت ۵۰سالش و شروع بیماریای کهنسالی.. اینارو نبین توی اینستا فیلم بازی میکنن دنیای واقعی  پیر میشی

شاید اونم اثر گذاشته باشه ولی تبدیل شده به دغدغه رمان و فیلم که یه چیز غیر واقعیه منم خودمو جای شخصی ...

اهاان درست میگی ممنون واقعاا ازینکه گفتی همیشه فکرمیکردم خب عادیه هرکسی یجوری دوست داره منم اینطور...

اما انقدرعمیق بهش نگاه نکرده بودم

تاپیکای سم تگم کنید😉💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته عزیزم ولی به این فک کن که ۱۰سال دیگه شما ۳۰سالته پر از شوق و ذوق و همسرت ۵۰سالش و شروع بیماریا ...

اره درست میگی حتی توی فامیل نزدیک موردای این شکلی دیدم که کلی پشیمون شدن برای اختلاف سنی هاشون اما اینکه طرفم سنه زیادی داشته باشه و پخته باشه و یه مرد کامل باشه باعث میشه این شکلی دوست داشته باشم نمیدونم واقعا🤦🏻‍♀️

تاپیکای سم تگم کنید😉💋
اره درست میگی حتی توی فامیل نزدیک موردای این شکلی دیدم که کلی پشیمون شدن برای اختلاف سنی هاشون اما ا ...

عزیزم بخاطره خلا عاطفی هس و خود مشاورا هم مخالفن چون میگن هیچوقت اون حس پدری رو برا خانوم نمی تونه جبران کنه و شما حس شکست و افسردگی میگیرین 

2728
اهاان درست میگی ممنون واقعاا ازینکه گفتی همیشه فکرمیکردم خب عادیه هرکسی یجوری دوست داره منم اینطور.. ...

ببین سلیقه که دلبخواهیه در این شکی نیست مثلا شوهر با غیرت با بد دل فرق داره منم عاشق ی مرد با غیرتم ولی شکاک اصلا خوب نیست کما اینکه در کنارش تفاوت سنی بسیار زیاد یا بچه نداشتن هم باشه درضمن تو ب اخلاق و خصوصیاتت میاد زیر ۲۰ سال باشی تو شاید سلیقت ی مرد سن بالا باشه ولی با این خصوصیات نمیتونی ی دقیقه کنارش نفس بکشی اینا فقط فانتزیه تجربش کنی پشیمون میشی من خودمم از مردای با تجربه و پخته خوشم میاد ولی چون روحیات خودم لطیفه با پسرای همسن و سال خودم میتونم راحت باشم الآنم با یکی ازدواج کردم از خودمم بچه تره البته تو اخلاق وگرنه دوسال ازم بزرگتره و کنارش واقعا خوشحالم چون خودمو شناختم و انتخاب درستیم کردم. 

عزیزم بخاطره خلا عاطفی هس و خود مشاورا هم مخالفن چون میگن هیچوقت اون حس پدری رو برا خانوم نمی تونه ج ...

ممنونم ازحرفاتون

واقعا اینا چیزای بود که جدیشون نمیگرفتم فکرمیکردم خب علاقه های من کمی متفاوته ولی باحرفای بچه ها متوجه یه سری چیزای دیگه شدم

تاپیکای سم تگم کنید😉💋
ممنونم ازحرفاتون واقعا اینا چیزای بود که جدیشون نمیگرفتم فکرمیکردم خب علاقه های من کمی متفاوته ولی ...

خداروشکر که دختر عاقلی هستی و با لج و لجبازی یا کورکورانه با اینده ات بازی نمیکنی..  توی سختیا و خلاها اگه که دیدی پات سست شد از خدا کمک بگیر 

ببین سلیقه که دلبخواهیه در این شکی نیست مثلا شوهر با غیرت با بد دل فرق داره منم عاشق ی مرد با غیرتم ...

اره خب اما همیشه پسرای همسن خودم رو بچه میدونم ونمیتونم اصلا باهاشون ارتباط بگیرم اما خب دهه شصت رو یااوایل دهه هفتاد رو میتونم ارتباط بگیرم ...

۲۰سالمه واقعا یعنی افکارم بچگونس؟🤦🏻‍♀️

تاپیکای سم تگم کنید😉💋
2738
خداروشکر که دختر عاقلی هستی و با لج و لجبازی یا کورکورانه با اینده ات بازی نمیکنی..  توی سختیا ...

ممنونم ازتون ازحرفهاتون و وقتیکه گذاشتید یه دنیا ممنونم هرجایی هستین انشالله حال دلتون‌خوب باشه❤❤

تاپیکای سم تگم کنید😉💋

آرزو هات  دست نیافتنی نیست 

راحت  میشه رسید 

شوهربزرگتر 

ناباروری که زیاد شده 

اگه خانم کوچیک باشه  مرد منت میبره زن جوان بگیره 

مبارکه😂

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
منم نمیخام مادر بشم  طبیعیه  مابقی طبیعی نیس  سندرم والد همسری داری.

نمیدونم همیشه جذب پسرای سن بالامیشم احساس میکنم شاید کسیکه ازمن ۲۰سال بزرگتره یه مرد پخته ی واقعیه که میشه بهش تکیه کرد

تاپیکای سم تگم کنید😉💋
2706