2737
2734

من خودم میدونم اینجا دکتر هس میشه ازون پرسید ولی میخوام با یکی همین الان حرف بزنم

«لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ینی وقتی حالِ خودت خوب نیس حال دلت بهم ریخته میتونی خودت به خودت کمک کنی خودتو نجات بدی از شرایط بدت

تا حد زیادی تو یه سری چیزها تونستم خودمو کنترل کنم

اصلی ترین تاثیرش آگاهی بیشترم به علائم خطره و زودتر مراجعه کردن به متخصص 

ولی خب یه سری چیزها ژنتیکه

مثلا من ژنتیکه اضطراب رو دارم ولی با اطلاعاتم تونستم یه کمکایی به خودم بکنم قدمهای کوچیک

ب نظرم هر کسی میتونه بهترین روانشناس زندگی خودش باشه چون هیچ کسی ب اندازه خودت روت شناخت نداره درد ها و مشکلاتت با همون حس خودت حس نمیکنه درک نمیکنه فقط کافیه خوب فک کنی خوب عمل کنی 

سوالتون چیه

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
تا حد زیادی تو یه سری چیزها تونستم خودمو کنترل کنم اصلی ترین تاثیرش آگاهی بیشترم به علائم خطره و زو ...

ممنونم از صداقتت عزیزم

ب نظرم هر کسی میتونه بهترین روانشناس زندگی خودش باشه چون هیچ کسی ب اندازه خودت روت شناخت نداره درد ه ...

بعضی وقتها تنهایی همچی جواب نمیده

بیشتر ازین حتی انرژی ندارم توضیح بدم ببخشید

2706