2737
2734
عنوان

بنظرتون میتونم؟؟؟

71 بازدید | 4 پست

پسربزرگم ۲سال و ۷ماهشه 

پسر کوچیکم ۵۰روزشه

توی شهری ک زندگی میکنم کسی رو ندارم و پسر بزرگم واااااقعااااااااااشیطونه و اینکه مدام حمله میبره سمت بچه وقتی تنهاباشه بچه وشوهرمم صبح میرفت نمیومد تا شب 

دیدیم واقعا نمیشه موند تنهایی اینجا 

مامانم گفت بریم خونه ما.شوهرمم قبول کرد چون واقعا شرایطمون سخت بود الان تصمیم گرفتیم بعداز تعطیلات نوروز برگردیم خونمون.البته شوهرم هفتگی میاد سر بهمون میزنه 

اونموقع بچم میشه ۳وماه ونیم تقریبا 

بنظرتون دیگه میتونم اون موقع تنهایی یه بچه ی ۳ماه ونیم و ۲سال و ۹ماهه رو نگهدارم؟

خودم خیلی زرنگم اصلا تنبل نیستم 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خواهر الانم میتونی کنترلش کنی ...ازمن بهت نصیحت شوهرت ول نکن ممکن زندگیت بپاشه

خیلی شیطونه فکر کن داداشم و مامانم و بابام صب تاشب باهاشن شب ک میشه بیهوش میشن 

منم درگیر نی نی 

میدونم چی میگی 

خودمم فکر وخیال نمیزاره اروم باشم خیلی میترسم ...

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2728
خیلی شیطونه فکر کن داداشم و مامانم و بابام صب تاشب باهاشن شب ک میشه بیهوش میشن  منم درگیر نی ن ...

بهترین راه اینه که باهاش دوست شی ....الان ممکن به خاطر لج بازی بیشتر شیطونی کنه ...ولی خوب دوست شی حرف گوش میکنه ....یه پسر خاله دارم چهارچوب در میگیره میره بالا ازش بعد به در وصل میشه میپره پایین دراین حد شیطون ....ولی خوب موقعی باهاش دوست شی اینقدررر خوب حرف کوش میکنه ....بعد میتونی ازاین کانگرو ها بگیری همیشه باهات باشه بچه حتی موقع غذا پختن ....انشاءالله خدا کمکت کنه وارامش بده بهت