2733
2739
عنوان

خیانت شوهرم هنوز تو شوکم

| مشاهده متن کامل بحث + 6377 بازدید | 95 پست
من از اول بهش گفته بودم خیانت خط قرمزه منه نمی دونم چطور اینکارو بازندگیمون کرد

این مرده شاید طرف یه کاری کرده که اینو از راه به در کرده

اینم نتونسته تحمل کنه باهاش حرف زده ولی ته دلش راضی نیستو پشیمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مرده شاید طرف یه کاری کرده که اینو از راه به در کرده اینم نتونسته تحمل کنه باهاش حرف زده ولی ته ...

خودش زار میزد میگفت عذاب وجدان داشت خفم میکرد میخاستم خودم بهت بگم  میگفت نمی دونم چجوری لغزیدم 

قدر تک تک لحظه های زندگی رو تا دیر نشده بدونید 🙂
2728
نمیشه ازش شکایت کرد؟

نمی دونم به چه جرمی میشه شکایت کرد؟

شوهر من مرد آبرو داریه همه میشناسنش به چشم پاکی  و سربه زیری 

نمیخام آبروش رو ببرم 

به چه حقی اون شاید یه زن مجرد باشه بعدشم رابطه جنسی نداشته حتما فقط رابطه عاطفی بوده در حد چت

زنه شوهر داره ولی رابطشون درحد پیام و زنگ بوده 

2740
به چه حقی اون شاید یه زن مجرد باشه بعدشم رابطه جنسی نداشته حتما فقط رابطه عاطفی بوده در حد چت

نمیدونم سوال بود 

ب هرحال کسی ک میبینه طرف متاهله .‌.. میخوره باهاش حتی چت کنه 

نمی دونم به چه جرمی میشه شکایت کرد؟ شوهر من مرد آبرو داریه همه میشناسنش به چشم پاکی   ...

نمیدونم عزیزدلم ولی پرسوجو کن 

خواستی هم‌شوهرتو ببخشی راحت نبخش بزار واقعا ببخشبد ولی ب غلط کردن بیوفته و شرایط هم براش بزار

خواهش میکنم از مشاور درست حسابی هم مشورت بگیر 

شوهر زنه معلوله این کمک میگیرفت شوهرم و چند نفر از اطراف محله و مسجد  به نیازمندا کمک میکردن و بسته های حمایتی میدادن  این زنه خرابم اونجا شوهرم دیده

تو عوج اعتماد اتفاق میفته من هم زندگی خوب وعالی و پر از اعتماد بود زنم بهم خیانت کرد ۴ بار مچش گرفتم خیلی نصحت کردم چه شبهایی که با چشم پر از اشک تا صبح بیدار بودم تا یک سال نذاشتم کسی بدونه تا آخر کار توی اتاق کار مرده دیدمش 😔😔 دیگه نتونستم ادامه بدم زندگی باهاش الان حدود ۶ سال هست جدا شدیم خیلی دردناک هست//نزار کسی بدونه محکم صحبت کن باهاش اگه ی بار دیگه تکرار کرد بهش بگو طلاق مخوام تا حساب کار دستش بیات بترسونش

نمیدونم عزیزدلم ولی پرسوجو کن  خواستی هم‌شوهرتو ببخشی راحت نبخش بزار واقعا ببخشبد ولی ب غلط کر ...

امشبم هیچ جوره بهش امید بخشیدن ندادم چون میدونستم شرطامم قبول نمیکنه دلم برای دخترم میسوزه شوهرم گریه میکرد و التماس میکرد دخترم به باباش نگاه میکرد و میخندید فکر میکرد داره شکلک درمیاره براش

2706