2410
2553
عنوان

خیانت شوهرم هنوز تو شوکم

5343 بازدید | 95 پست

۷ ساله ازدواج کردیم یه دختر ۹ ماهه دارم 

شوهرم مرد خیلی خوبیه از هر نظر مرد خوبی بود طوری که همه میگفتن چه شوهر چشم پاکی داری خوش به حالت  یکبار ندیدم به کسی بد نگاه کنه 

یکبارم  نشده  حتی صداشو  روم بلند کنه  چه برسه به کتک و فحش 

هرچی بخام تمام تلاششو میکنه  واسم فراهم کنه نمیزاشت اب تو دلم تکون بخوره  همه جوره هوامو داشت هیچ کس جرات نداشت بهم بگه بالاچشمت ابروعه 

ولی بهم خیانت کرد هنوزم باورم نمیشه تو شوکم 

قدر تک تک لحظه های زندگی رو تا دیر نشده بدونید 🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانت همیشه تو اوج اعتماد اتفاق میفته

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.
2720

رمز گوشیش اثر انگشت خودمه هرموقع میخواستم دستم بود 

اما امروز اتفاقی اومدم گوشی رو بردارم عکس دانلود کنم دیدم پیام داده  نوشته عششقم دارم میرم خونه  فعلا خداحافظ 

اصلا هنگیدم هنوزم تو شوکم حتی اشکمم نمیاد 

شب اومد بهش گفتم این چیه منتظر بودم انکار کنه بگه اشتبله بوده ولی یهو زانو زد جلوم و با گریه و التماس گفت غلط کردم منو ببخش همینجور هاج و واج داشتم نگاش میکردم 

2714

گفتم چطور تونستی لعنتی بهش گفتی عشقم چطور تونستی گفت بچگی کردم نادونی کردم منو ببخش عذاب وجدان داشت دیوونم میکرد هربار بهت نگاه میکردم شرمسار میشدم تورخدا یه فرصت دیگه بهم بده

2706