2737
2734

سلام ، خانم ها من دوقلو هفت ماهه دارم ، کلا دربست روز و شب در اختیارشونم ، جایی نمیتونم برم اصلا فقط یه روز تو هفته خونه مادرم که اونجام بازم در اختیارشون هستم و بیشترم خسته میشم واسه رفت و امد... میخوام بدونم این شرایط انقدر سخت و با حجم کار بالا و خستگی زیاد کی بهتر میشه!؟

الحمدلله# علی کل حال...

هو رب المستحیل و انت تبکی الممکن...اوخدای ناممکن هاست در حالی که بر ممکن گریه میکنی!❤

و همون الجمدلله علی کل الحال.

خدا قوت مضاعف بهت بده

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به من میگفتن که یه ساله بشن بهتر میشه،نشد،دوساله بشن خیلی راحت تر میشه اما نشد،الان که نزدیک چهترسال ...

من به هیچ کار شخصی نمیرسم ... یعنی آرایشگاه هم نمیتونم برم! 

بازم بنظرم الان که بچه ها ۴ ساله هستن آزادی عمل بیشتری داری ، دائم حبس نیستی توخونه! دلت بگیره میشینی تو ماشین بچه اتم میبری ولی من واقعا امکان همچین کارایی رو هم ندارم

هو رب المستحیل و انت تبکی الممکن...اوخدای ناممکن هاست در حالی که بر ممکن گریه میکنی!❤

وقتی راه برن  سعی کن بخوابونشون 

من خواهرم دو قلو داره شیر خودشو نمیداد پستونک بود ک پرشون میکرد میداد دستشون بعدم دوتا گهواره داشت دوتارو میخوابوند و از هم جدا میزاشتشون هر کدوم تو یه اتاق الان ۳ سالشونه و خیلی خوبن دیگه میفهمن چی ب چیه 

خواهرم یه دختر بزرگ تر هم داشت اون بیشتر اذیت میکرد 

عزیزم از شیر که بگیریشون ۱۵ ماهی کار صد درصدت میشه ۸۰ درصد. دوساله بشن میشه ۶۰ درصد. سه سالگی ...

خواب شب که تعطیله .‌.. این بیدار میشه اون یکی بیدار میشه...

در طول روز یک بند وصلم بهشون ، کمر درد امونمو بریده! 

شما خودتون تنها نگهداری میکردید ازشون؟

2706