2737
2739
عنوان

شوهرم عروسی نمیکنه همینطور بلاتکلیف‌گذاشته منو

| مشاهده متن کامل بحث + 213113 بازدید | 2494 پست
وا این چه کاریه لابد بعدشم میگه بمون خونه پدرت بچه بزرگ کن تا بره مدرسه لااقل این یه کارو بذار ...

😂😂😂😂😂 خیلی باحال کفتی خدایی دیگه میکم خسته شدممممم به هر راهی متوسل میشم نه دیگه حامله شم میریم به خونوادش‌میکیم ما نمیتونیم عروسی بکیریم بای😁 ولی‌ یکم شوهرم خجالتی هست و زیادم از جمع خوشش نمیاد واسه همینم عروسی‌و هی میپیچونه

خودش ۳ ماهه اقدام کرده که من باردار شم که دیگه خونوادش ولمون کنن بریم  تو خونه خودمون با ماه عس ...

اسي براي چي باردار شي دختر 

يكم لچرخ مسافرت برو

بزار برات خرج كنه 

بعدم جالب نيست از خونه پدرت بچه رو ببري 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=272468127]فدای سرت. عزیزم الان این کاری ک میگم انجام بده اولا برج 2 و 3 الان باید تالار میگرفت. پدرت زنگ بزنه ...[/QUO  منم میگم بابام میگه اینجوری انگاررما االتماس میکنیم

2731
اسي براي چي باردار شي دختر  يكم لچرخ مسافرت برو بزار برات خرج كنه  بعدم جالب نيست از خو ...

خرج میکنه مسافرتم وقت نداره ببرتم خیلی کار داره میگم بچه دار شم تا بچم یکم بزرگ شه شوهرمم سرش خلوت میشه ۳ ساله باهمیم خیلی چرخیدیم دیگه تکراری شده منم شاغل نیستم

خودش ۳ ماهه اقدام کرده که من باردار شم که دیگه خونوادش ولمون کنن بریم  تو خونه خودمون با ماه عس ...

وواوای چقدر یاده ای تو بیجاره ..همینه دیگه سر خود هر کاری میخواید میکنید ..خانوادش مگه جلو هروسی گرفتن غلط کردن مگه تو خانواده نداری ..بزرگتر نداری .فردا تو عقدم حامله بشی هزار تا ننگ بهت میچسبونن بی عزت میبرنت ..

در این دنیا طوری قدم بردار انگار مهمونی و فردا میخوای برگردی به خونه خودت
😂😂😂😂😂 خیلی باحال کفتی خدایی دیگه میکم خسته شدممممم به هر راهی متوسل میشم نه دیگه حامله شم میریم ...

وقتی خجالتیه پس مهمون زیاد دعوت نکنید 

بهش بگو اگه پدرت مراسم بگیره میخواد کلی مهنون دعوت کنه 

بیا خودمون یه مجلس آبرومندانه با خانواده هامون برگزار کنیم 

2740

بالای پسره دنیامال داشت شوهرم داشت بی عرضه تن لش هشت سال خون این خانواده روتوشیشه کردتاعروسی کردن سال نودوسه بودعقدش پارسال عروسی کردن تازه مراسم معمولی هم گرفتن بس که گداصفتن

اره خوبن متوسط رو به بالا ولی اونا خیلی پولدارن مخصوصا شوهرم

اگر پولشو دارن عروسی بگیر .بعدا حسرت میشه برات 

بعدشم دیوونه ای الان باردار بشی برو اول لذت از زندگی دونفره  تو خونه ی خودت ببر یکی دو سال 

برای بارداری دیر نمیشه فرصت هست 

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.

اسي ببين شوهرت زرنگه

تَو ساده اي 

يكم زبل تَر باش دختر ❤️
خودتو ساده نشون بده ولي توي باطن زرنگ باش 

اميدوارم عروسيتون رو زود بگيريد 

اگرم شهر بزرگ هستين از الان بايد براي ارديبهشت بيانه بدين

پس اسی شوهرت داره زرنگ بازی درمیارهمیخواد بدون عروسی ببرد فر داغ روز هم سرکوفت میزنه بهت بخاطر باردا ...

بذار ببره به درک والا از خیر عروسی کذشتم بخدا پولدارا بدترن اینو از من بشنوین ، جونتو میگیرن به تب راضیت میکنن

اسي ببين شوهرت زرنگه تَو ساده اي  يكم زبل تَر باش دختر ❤️ خودتو ساده نشون بده ولي توي باطن زر ...

بزرگیم، منم دیروز ز‌به مامانش زدم گفتم من خسته شدم شما همه دنبال‌زندکی خودتونید سفر خونه عوض کردن عشقو حال‌من دارم اذیت میشم وسایلام ۱ ساله تو خونه خاک میخوره گفت اره خیلی حق داری ولی باید ببینیم شوهرت جیکار میخواد بکنه ما‌که نمیشه مجبورش کنیم، گفتم پس بیخیال‌عروسی‌شید گفتن نه‌🥲

[QUOTE=272468127]فدای سرت. عزیزم الان این کاری ک میگم انجام بده اولا برج 2 و 3 الان باید تالار میگرف ...

ببابات حالت طلبکار زنگ بزنه بگه من منتظر تماس شما بودم طبق قرار قبلیتون ..بگه ما اینجوری عقد موندن دختر و پسر رو نمیپسندیم همه داعم از ما سوال میکنن عروسی کی هست مشکلی دارید ؟؟هیچم التماس گونه نیست مامانت زنگ بزنه مادرش یا بابات زنگ بزنه به شوهرت بگه..بگه تا قبل عید تاریخ دقیق میخوایم .

در این دنیا طوری قدم بردار انگار مهمونی و فردا میخوای برگردی به خونه خودت