2733
2734
عنوان

شوهرم عروسی نمیکنه همینطور بلاتکلیف‌گذاشته منو

| مشاهده متن کامل بحث + 213057 بازدید | 2494 پست
چندسال پیشا یکی بود اسمش اصلا یادم نمیاد اون فقط همه عکسارو تو ی فایل میذاشت  و چند وقت یکبار م ...

تو اینستا فعالع عزیزم

پیج دارع

عکسا رو میذارع من دیدم

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها عکسام با حجاب‌بود و معلومه صیغه ای نیستم که

😐

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.
2731
من‌ از خودش را دیدم و نپسندیدم ن سیبیل داشت و نه شکم این چه وضعی ست به خودت بیا زنننننننن چربی ب ...

پیف زنان امروزی چقدر از ارزش ها و زیبایی یک زن دور گشته اند

در عوض من هم سیبیل دارم و هم پهلو و شکم 

یک جفت ابروی پاچه بزیِ پیوسته هم دارم سرورم 

اسی را بیخیال بیا منو به همسری بگیر 😂