2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000560 بازدید | 65952 پست
باشه وقتی حس مردم و حرفهاشون از سلامتی خودمون مهم تره پس من هم با اجازتون نمیام اینجا دیگه  ... ...

بلفی جان شما کسی نبودی ک بی منطق حرف بزنی من چیز بدی نگفتم ک شما اینطوری جبهه میگیری 

عزیدلم من فقط نظرمو گفتم شما گفتی نباید اینجا کسی انرژی منفی بده منم مخالفت کردم گفتم اتفاقا اینجاییم ک واقعیت قضیه رو بدونیم

شمام نظرت مخالفه مشکلی نیست ولی دلیل نمیشه بهم دیگ پرخاش کنیم یا قهر کنیم با همدیگه

...

سلام بچه ها. من پنجاه روزه عمل کردم و حدود ۱۱ کیلو کم کردم. متاسفانه وقت و حوصله ورزش ندارم. مشکلی که دارم اینه که پودر پروتئین که دکترم تجویز کرد رو اصلا نمی‌تونم بخورم حالم بهم میخوره ازش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها. من پنجاه روزه عمل کردم و حدود ۱۱ کیلو کم کردم. متاسفانه وقت و حوصله ورزش ندارم. مشکلی ک ...

من دکترم فقط اورسوفار داد با مولتی ویتامین.توی وعده های غذاییت از پروتوئین استفاده کن فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

2731

دوستان دکتر عنبرا به مناسب سه هزارمین عمل جراحی اسلیو معده جشنی توی هتل اسپیناس برگزار می کنه و به قید قرعه یک نفر رو به رایگان عمل می کند. برای ثبت نام رایگان از لینک زیر استفاده کنید.

https://www.dranbara.com/event10/

توجه داشته باشید که همایش 29 مرداد هستش

سلام دوستان من تازه اینجاروپیدا کردم

من ی سوال دارم شما ک تجربه دارید لطفا جواب من و بدید

وزنم ۷۵ کیلو هست و قدم ۱۶۲ 

آیا دکترها قبول می کنن من رو عمل کنن؟ دلم می خواد ۵۵ کبلو بشم

تو رژیم و ورزشم بی اراده هستم

سلام دوستان من تازه اینجاروپیدا کردم من ی سوال دارم شما ک تجربه دارید لطفا جواب من و بدید وزنم ۷۵ ...

تو را خدا اینکار با این وزن نکن اخه شما فقط چند کیلو اضافه وزن دارید به سختی بعدش نمی ارزد. اره دکترهایی هستند که برای پول اینکارو میکنن اما بعضی دکترها وحدان دارن و نمیکنن. 

سلام دوستان من تازه اینجاروپیدا کردم من ی سوال دارم شما ک تجربه دارید لطفا جواب من و بدید وزنم ۷۵ ...

شما 16 کیلو اضافه وزن داری روز نیم ساعت پیاده روی کن و یک سوم برنج و نانت را کم کن چربی و شیرینی کمتر بخور ماهی یک کیلو کم کنی یکساله اوکی میشی ارزش اینو نداره که یه عمر نتونی غذا بخوری من 45 کیلو اضافه وزن داشتم و دیابت و فشارخون که عمل کردم.

2738
دوستان من ده روزه عمل کردم  میشه بگید رژیم غذایی تون چطور بوده؟ دکتر من میگه سه هفته مایعات&n ...

سلام من ۲ هفته مایعات بودم تنوع بده انواع اب میوه و اب گوشت و آب سوپ درست کن از صافی رد کن میگذره بعدم که ۲ هفته پوره باید بخوری مثل حلیم شیر برنج پوره سبزیجات بعد یک ماه هم که غذای سفره.

سلام من هم ۲۷ شهریور با دکتر عباسعلی دهقان و بیمارستان مجیبیان عمل ساسی دارم (گفت ساسی بین اسلیو و بای پسه ) بچه ها هیچکدوم برای عمل لاغری اسلیو ، ساسی ، یا بای پس تست خواب انجام دادین؟

2706