2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🤣🤣🤣 خوشبحالت ما ک هیچ و پوچیم لنگ یه شارژ هستیم

وقتی پرنده ای زنده است مورچه ها را میخورد وقتی میمیرد مورچه ها او را میخورند زمانه و شرایط در هر موقعی میتواند تغییر کند درزندگی کسی را تحقیر و آزار ندهید شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمند تر است یک درخت میلیون ها چوب کبریت میسازد اما زمانش ک برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست پس خوب باشید و خوبی کنید
نمیتونم باهیچکدومشون صمیمی نیسم😕

من یه دوستی همین جا دارم

تقریبا ۸ سال باهاش در ارتباطم

اما ندیدمش

بارها همبن طوری بهش قرض دادم

صمیمیت نمیخواد اگه میدونی کسی داره

سوال کن عیب نداره

2738
هعییی خاهر همه همینیم بخدا😪

اره والا خیلی بده 🥺 خدا ب دادمون برسه

وقتی پرنده ای زنده است مورچه ها را میخورد وقتی میمیرد مورچه ها او را میخورند زمانه و شرایط در هر موقعی میتواند تغییر کند درزندگی کسی را تحقیر و آزار ندهید شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمند تر است یک درخت میلیون ها چوب کبریت میسازد اما زمانش ک برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست پس خوب باشید و خوبی کنید

کسی رو نداری بهت بده بعدا پسش بدی؟؟      هرکسی رو میشناسی ازش سوال کن شاید تونست کمک کنه آدم با انصاف زیاده

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  

ببین برنامه ب ویپاد بانک پاسارگاد رو نصب کن، البته باید یه حساب پاسارگاد داشته باشی
تا یه سقفی بهت وام میده یک ماهه برگردونی از 500 تومنه تا 5 تومن
اما شرطش اینه همونقدر تو حسابت باشه
مثلا اگه 500 تومن خودت داری و 500 کم داری ،این برنامه اون 500 تومن رو بهت قرض میده یک ماهه برگردونی

من یه دوستی همین جا دارم تقریبا ۸ سال باهاش در ارتباطم اما ندیدمش بارها همبن طوری بهش قرض دادم ص ...

فقط با یکیشون چن ماه پیش گرفتم چن روزی پسش دادم الان دیه اصننن روم نمیشه بگم🤥

2706