2737
2739
عنوان

دوستان یه مشکل کوچولویی دارم🔴

163 بازدید | 18 پست

دوستان ببخشید اینو میگم ...ولی دهنم بو میده ..اصلا اصلا قبل اینطوزی نبودم و اینکه مشکل معده و این ها هم ندارم..چی بخورم تا حالت دهنم خوب بشه.‌..حتی زمانی که دهنم بسته قشنگ اون بوی گتد رو داخل دهنم حس میکنم..چی بخورم که خوب بشه

ادامس هميشه دهنت باشه

اتفاقای الانت و مشکلات الانت ساله دیگه ی درصدم برات ارزش ندارن ، سال دیگه تمامه مشکلات الانت حل شدن و حتی بعضیاشو یا یادتم نمیاد ، پس از زندگیت لذت ببرو انقدر درگیر مشکلاتت نشو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دندون خراب نداری ؟ 

بعد غذا مسواک و نخ دندون حتما بزن 

میتونه بخاطر میکروب معده هم باشه

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2738

۱.برو ازمایش میکروب معده بده هم مدفوع هم خون 

میکروب معده باعث بوی بد دهان میشه 

۲.ببین دندون پوسیده داری یا نه دندان پوسیده هم بوی خیلی بدی میده 

احتمالا از همین دوتا باسه اما اگه ازمایشت اوکی بود و دندانت مشکلی نداشت برو پیش متخصص دهان و دندان 

یه مشکل رو ریشه ای حل کن نذار بمونه مسواک و نخ  دندان و آدامس وخیلی چیزای دیگه درمان موقته

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
امضات قشنگههه🫀👩‍🦯

🤍🫂

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
احتمالاً عفونت دندان دارید یا میکروب  یا ورم معده حتما دکتر برید

میکروب و ورم معده دیگه چیه..معدم کار میکنه..مشکلی ندارم دراین مورد...البتع زمانی که سرما خوردم آبریزش بینی گرفتم حتی زمانی که سرما خوردگی خوب شد باز هم این ابریزش بینی داشتم و از اون موقع دیگه انگاری بود‌گرف

2706