2737
2734
عنوان

دست درازی سرایدار به بچه همسایه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4265 بازدید | 111 پست

فقط می‌خوام بگم هست همچین چیزایی 

نگین فانتزی نه نمیشه 

دیدم مادر خونه دار شاغلم نیست بچه های تو زمستون و تابستون تو کوچه خیابون و خونه بقیه ان

امیدوارم گره از کار مادرش باز بشه هیچ مادری از دل خوش بچه رو نمیندازه بره سرکار مجبور مجبور 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای قلبم درد گرفت کاش تو شرایطشو داشتی از دخترش مراقبت میکردی یا یه جا مناسب برای بودنش پیدا میکردی مثل مهد مهر کرج یا خانه پدری بتونه بمونه اینطور که معلوم مادرش اصلا براش مهم نیست دخترش 

2728
چیش فانتزیه دقیقا ؟! دوست عزیز نمیتونی راهنمایی کنی نظر نده لطفا تو چی میدونی از زندگیه کسی درمورد ک ...

عزیژم شما همونی نبودین که شوهرتون برا خواهرش هدیه گردنبند ۵۰ میلیونی خریده بود؟؟

حق بده یکم دور از ذهن هستن…

ناراحت شدیم از بس شنیدم.

اگر هنوز دست اون سرایدار  یا نظافتچی سرجاش هست باید غصه خورد

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
فقط می‌خوام بگم هست همچین چیزایی  نگین فانتزی نه نمیشه  دیدم مادر خونه دار شاغلم نیست بچ ...

مامانش زن خوبیه ولی خیلی بدبخته بعضی وقتا اعصبانی میشم قضاوتش میکنم بعضی وقتام میگم شاید واقعا چاره نداره بچشم ارومه شلوغ نیست اصلا نمیدونم واقعا

2738
میگه میترسم ب برق دست بزنه کاری کنه چمیدونم والا چه غلطی میکنه

تو خونه هیچ خطری بیشتر از بیرون براش نداره،۷ سالشه،دیگه بچه ۲ ساله که نیست

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
شاید مادرش نیست،هیچ مادری نمیتونه تا این حد بی فکر و بیخیال باشه،حتی یک غریبه هم تا این حد بیخیال نی ...

اینجوری نگو 

شما اجبار و بی کسی رو ندیدی 

چقدر همه یک طرفه به قاضی میرند 

هیچکس نمیگه مرد عوضی چی شد همه چسبیدن به مادر 

گیرم بچه بیرون بود باید دست درازی کرد بهش؟

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
خوب حداقل اون مادر بی خیاله .خودت به بچه برس.این یه بچه بد سرپرسته.هر که که کنارش باشه مسوله نسبت به ...

من خودمم شاغلم زیاد خونه نیستم شوهرمم اجازه نمیده میگه امانته

متاسفانه بعضی پدر و مادرها از هفت پشت غریبه بدترن...

این کاربری دومم هست.از سال 92 خواننده خاموش بودم.ببخشید عزیزانم متاسفانه دیگه به هیچ عنوان درخواست دوستی قبول نمی کنم✋✋✋ و اگه سوال روانشناسی داشتید و سوالتون کوتاه بود در همون تاپیکی که هستم جواب می دهم چون هر موقع میام سایت واسه گذراندن اوقات فراغت و...با سیل عظیمی از درخواست دوستی و سوالات مواجه میشم که متاسفانه وقت نمی کنم همه اشون رو پاسخ بدهم(ممنون که درکم می کنید)
اینجوری نگو  شما اجبار و بی کسی رو ندیدی  چقدر همه یک طرفه به قاضی میرند  هیچکس نم ...

والا مردرو فقط انداختن بیرون حالا به مامانش میگن شکایت کن نمیدونم بکنه یا نه

2706