2733
2734
عنوان

موهام لَخته ممکنه با بافتن برا همیشه فر بشه؟😐😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 49 پست

موهام فره تقریبا. چیکار کنم ک لخت بشه:(؟

مثل اهی خسته؛درکالبدی انسانی! نمیدانم. چنین حسی داشته ایی یا نه؟ اینکه بخواهی هزاران سال بخوابی یا اصلا وجود نداشته باشی...                        fall=pv

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
موهام فره تقریبا. چیکار کنم ک لخت بشه:(؟

برای همیشع

مثل اهی خسته؛درکالبدی انسانی! نمیدانم. چنین حسی داشته ایی یا نه؟ اینکه بخواهی هزاران سال بخوابی یا اصلا وجود نداشته باشی...                        fall=pv
من فر هم دوست دارم😍 هر کدوم قشنگی خودشو داره با موهای فرت صفا کن😍

من مشکلم حالتش نیست هم موج دار هم لخت خیلی بهم میاد، اتفاقا موهام موج داره و خیلی زیباست، ولی متاسفانه زبر و وزه، دقیقا مثل پشم گوسفند، ولی اطرافم هرکی کراتین کرده موهاش نرم شده و دیگه وز نبوده، منم چون موی لخت دوس دارم میخوام با یه تیر دو نشون بزنم که فعلا شرایط موجود نیست😁

همه را صدا زدم جز خدا، هیچکس جوابم را نداد جز خدا
2740
من مشکلم حالتش نیست هم موج دار هم لخت خیلی بهم میاد، اتفاقا موهام موج داره و خیلی زیباست، ولی متاسفا ...

ارههه راست میگی

منم با اینکه لختی قسمتای سطحی موم یکم وز شده 

ولی سشوار میکشم درست میشه

این به خاطر اینه که درست از موهامون مراقبت نمیکنیم و درست رسیدگی نمیکنیم

یکم پول دستم بیاد باید برم پروتئینه و ویتامینه و ازین کوفت و زهرمارا کنم موهامو😂که درست بشه

خدا جونم خیلی دوستت دارم💚
اگه همیشههه مثلا هی تا یک سال اینجوری ببافمش تو خونه بازم اوکیه؟؟😐🤦‍♀️

دختر عموی من موهاش لخت بود.اما از بچگی موهاش رو همیشه بافت نگه می‌داشت .الان موهاش موج دار شده و دیگه به اون لختی نیست ‌‌‌‌‌‌‌‌‌به نظرم بافت هم میزنی خیلی نزار بمونه .بازش کن زود ‌‌ ‌‌‌‌‌اتوهم یادت نره. ماسک مو هم میتونی استفاده کنی بعد حموم تا لختیش رو تثبیت کنه 

مو های منم خیلی خیلی لخته و دوسش دارم مردم میرم کراتین می کنن لخت شه بعد تو میخوای فر بشه نمیگم فر بد هس نه بلکه خوبه ولی نه به اندازه موی لخت من هر کسی رو اطرافم میبینم موی لخت دوس دارن میدونی چرا فر دوس ندارن چون تو شونه کردنش اذیت میشن یا اگه شال بزنن خیلی پف می‌کنه میاد بالا

دختر عموی من موهاش لخت بود.اما از بچگی موهاش رو همیشه بافت نگه می‌داشت .الان موهاش موج دار شده و دیگ ...

وای

میگم همون با کیلیپس ازون بالا ببندم بهتر نیست؟😬

ارههه راست میگی منم با اینکه لختی قسمتای سطحی موم یکم وز شده  ولی سشوار میکشم درست میشه این ...

اتفاقا من انقد روغن و ماسک و این چیزا میزنم ولی فایده نداره، موهام خشکه خشکه، و 80درصد، موخوره داره ارزوی موی بلند به دلم مونده،  الان تا کمرمه ولی تا زیر گوشم نوخوره داره، دلم نمیاد دوباره مردونه بزنم😭😭😭😭😭😭

همه را صدا زدم جز خدا، هیچکس جوابم را نداد جز خدا
مو های منم خیلی خیلی لخته و دوسش دارم مردم میرم کراتین می کنن لخت شه بعد تو میخوای فر بشه نمیگم فر ب ...

خوب قشنگه اونم

من بعدا میخوام بابلیس بخرم فر کنم 

خوشم میاد اونجوری دون دون میشه فراش😍