2733
2739
عنوان

چطوری روتون میشه خدایی😏

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 46 پست

عزیز دلتو بزرگ کن ، آدما نون دلشونو میخورن ...

اونا شمارو امین میدونن که در موقع گرفتاری و نیاز ، دستشونو جلوی شما دراز میکنن 

خدا شاهده ما زمانی شده مثلا خودمون کلا ۲۰۰ داشتیم یکی پول خواسته ۱۰۰ دادیم به اون بقیه اش مونده برای خودمون ...

یا شده گرفتار بودیم پول قرض کردیم 

آدم تو این روزا به درد هم نخوره دیگه چه فایده

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
مشکل از اونا نیست ؟خب وقتی من بهشون میگم نداریم چرا باز زنگ میزنن ب شوهرم تو رود بایستی بزارنش انگار ...

بازم میگم اونا دارن کاری که بهش عادت کردن انجام میدن...کسی بخواد به منم پول بده راحت میگیرم...چرا نباید بگیرم که...وام مجانی بدون سود و بدون محدودیت زمانی برا بازپرداخت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکالی نداره به شرطی که ادم به فکر خودشم باشه. داره میکه ۵ساله لباسشویی نداره یعنی ۵سال با دست لباس ...

لحن استارتر ی جوری بود انگار قرض گرفتن کار چیپ و زشتیه بخاطر اون گفتم عزیزم

الویت خودشونن 

عزیز دلتو بزرگ کن ، آدما نون دلشونو میخورن ... اونا شمارو امین میدونن که در موقع گرفتاری و نیاز ، د ...

خب میگی به درد هم خب اونام باید بدرد بخورن یجاهایی دیگه بخدا شوهرم ۲۰ روز زندان بودن یکیشون نگفتن دختر تو پول داری یا اجاره خونه تون کی داد یا با کدوم پول شوهرتو اوردی بیرون فقط کمک از سمت ما نمیشه باشه بخدا پسره رفته برا دوست دخترش خدا تومن پول داده از خارج لباس خواب فانتزی سفارش داده بعد میاد از ما که به نون خودمون موندیم میگیره 

اونی که عاشق گلها بود اونا رو از ساقه جدا میکرد🥲😨
2728
خب میگی به درد هم خب اونام باید بدرد بخورن یجاهایی دیگه بخدا شوهرم ۲۰ روز زندان بودن یکیشون نگفتن دخ ...

خداروشکر که فکر میکنن خیلی دارایی ، الهی شکر که تا الان محتاج کسی نشدی .

ایشالا خدا به زندگیت برکت بده ، حرص اینجور چیزا رو نخور ، مال دنیا ارزش این داستانارو نداره ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
اگ داشتن و قدمی برنداشتن شما میتونید کمک نکنید

وا خب اونا همیشه مدارن داشته باشنم میگن نداریم اما توقعاتشون تا هوا میره 

خداروشکر که فکر میکنن خیلی دارایی ، الهی شکر که تا الان محتاج کسی نشدی . ایشالا خدا به زندگیت برکت ...

اتفاقا داره چون بعضیا ادمو خر فرض میکنن تو هر فرصتی دنبال کندن از بقیه ان من خیلی بدم میاد وقتی میدونم طرف خودش پولداره و اگه فلان چیز رو نخره نمیمیره اما برا خریدنش از بقیه قرض میگیره 

2740
خواهر ما که قرض نگرفتیم برو به همون قوم و خویش های شوهرت همین ها رو بگو

کاش بفهمن یبار جواب سربالا بهشون میدیم یعنی چی ولی واقعا خودشونو واسه رفاه حال خودشون میزنن به خریت 

😂عنوانشو دیدم فک کردم با ماست

اون من و توعه نوعی بود منظورم شاید یکی از اونایی که اینجوری قرض میگیرن ببینن بخونن بلکه انقد فشار نیارن به مردم برا حال خودشون

فکر کنم زیاد گند میزنی نه 🤣🤣🤣🤣🤣منتظری دعوات کنه😁😁😁😅😅😅

😂😂خیلی

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
اشکالی نداره به شرطی که ادم به فکر خودشم باشه. داره میکه ۵ساله لباسشویی نداره یعنی ۵سال با دست لباس ...

اره بخدا منم میگم کاش همه چیش اوکی بود بعد قرض میداد به پدر مادر من حتی هزار تومن قرض نداده با این که میدونسته بعدا دوبرابر جبران میکنن اما برا قوم خویش خودش 

2706