2726
عنوان

چطوری روتون میشه خدایی😏

756 بازدید | 46 پست

بعضیا چطوری روشون میشه از اینو اون پول قرض بگیرن آخه بخدا من خودم روزایی بوده پول اتوبوس هم نداشتم اما حتی از مامان بابام قرض نخواستم بعد قم خویشای شوهرم هر روز یکی شون پول قرض میخوان هرچیم به شوهرم میگم بهانه بیار بگو ندارم یا ماشینمون حرابه یا اجاره خونه و... دادیم و بهشون پول نده اصلا نمیفهمه انگار همین الانش ۱تومن ازخواهر زاده اش میخواد نداده بعد باز اون یکی خواهر زاده اش به من پیام داده پول گفتم ندارم ب شوهرم گفته با این که بهش گفتم زنگ زد بگی نداریم بهش گفته فردا برات میزنم یعنی امروز اصلا اعصابمو بهم ریخته دوماهه بهش میگم لباسشویی بخر بعد ۵ سال خانه داری هنوز نخریده هی امروز فردا میکنه بعد هر کی از اقوامش پول میخواد یا کارش دارن با کله میره حتی شده از کار بمونه میره دیگه بهش گفتم اگ خواستی پولو براش بزنی دیگه خانه نیا سرشو انداخت رفت مطمعنم میزنه براش .انقدر پررو ان ما یبار یه نون خشک ازشون قرض نگرفتیم بعد اینا انقد پررو ان ماشین لازم دارن در خونه ما پول میخوان در خونه ما اصلا کفرم دراومده 

اونی که عاشق گلها بود اونا رو از ساقه جدا میکرد🥲😨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باز چیکار کردیم

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
😂😂هیچی بخدا

😂عنوانشو دیدم فک کردم با ماست

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
2706