2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک مهمون ک پر بازدید شد

1231 بازدید | 55 پست

پارسال  دو تا از جاریام اومدن خونمون سالی یکبار دعوت میکنم بعد خدا شاهده  حتا صبونه نخوردم تا از وقتم استفاده کنم و بهترین پذیرایی رو کردم بعد اونا بطور نامحسوس از من وکارهام و حتاسفره ام فیلم میگرفتن و تو گروه دوستانه ک داشتن می‌فرستادند(واتساپ) و می‌خندیدن و مسخره ام میکردن،از اونجا که نمی‌تونستن، تلگرام رو نصب کنن،،یکشون گوشی رو داد دخترم که چهارده سالشه،،تا تلگرام رو براشون نصب کنه،😐😐😐 دخترم در حین نصب متوجه پیامهایی میشه ک دوستای جاریم با استیکرخنده و تعجب از بالای صفحه می‌فرسته و حتا عکس وسایل خونه ما،، که خیلی زود فهمیده چخبره،😦 و سریع همه ی فیلم عکس و ویس ها رو به گوشی من فرستاد و از گوشی اونا حذف میکرد من خیلی عصبانی بودم دخترم که دیگو نگم براتون،،اما خودمون رو کنترل کردیم تا بعنوان مهمان ازشون خوب پذیرایی کردیم و دم نزدیم،🥺🥺

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یا حسین چقدر عوضیییی چقدر بی شعور هیچ وقت نه خونشون برو دیگه نه دعوتشون کن

گاهی خداهمه پنجره ها را می‌بندد،وهمه ی درهارا قفل میکند،مطمعن باش آن بیرون هوا  طوفانیست،وخدا در حال مراقبت از توست .🫀(کاربر قدیمی که طی عوامل متعددی ترکیدم)
2742

وقتی که رفتن من رفتم تو پی وی جاریام،،سلام و احوال پرسی گرمی کردن،😐 ومن دونه دونه پیامها و کارهاشون،،رو براشون فرستادم و اونا شوکه شدن و هیچی نگفتن فقط سین میکردن

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2740
مگه سفرت چجوری بوده ک مسخره میکردن؟

مشکلی نداشت اونا میخواستن مسخره بازی در بیارن و خود شیرینی کنن

وای چقد بی فرهنگ بودن واقعا شعورشون صفره  اخرش حتما فهمیدن پاک شده  اینا حتما هرجابرن ای ...

اره بهشون گفتم خدا شما رو رسوا کرد من کاره ای نبودم 

2706