2733
2734
عنوان

شفای دخترامم

190 بازدید | 18 پست

خواهش میکنم ازتون برای دخترام دعا کنید یکی ۶سالشه یکی هم سه ماه و نیمشه نوزادم بخاطر سرما یه بار بستری شد دوباره گرفت اون دخترم از اول مهر هی خوب میشه دوباره میگیره خسته شدمممم بچه هام اگه خوب نشن باید بستری بشن خواهش میکنم برای منو بچه هام دعا کنید ....

منم دخترم یک هفته خوبه یک هفته مریض ازاول مهر الان دوباره ازدیروزز بینیش گرفته گفت اگه خوب نشه باید بستری بشه نمیدونم چ مریض کوفتیه افتاد بین بچها دوتا دختر دوستمم همینن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

إنشاءالله خوب میشن گلم

واسه شادی روح خواهرشوهر تازه درگذشته م دعا میکنی گلی؟ 😭😭😭

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2731

ان شا الله خوب میشن خواهرزاده منم ۵ ماهشه تا چن وقت پیش درگیر سرماخوردگی بود خداروشکر خوب شد

ان شاالله دخترای شما هم خوب میشن ویروس جدید خیلی سمجه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
منم دخترم یک هفته خوبه یک هفته مریض ازاول مهر الان دوباره ازدیروزز بینیش گرفته گفت اگه خوب نشه باید ...

اره خیلی سمجه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

یکی از علت های پشت سر هم سرما خوردن زیاد گرم نگهداشتن خونست مه باعث میشه سیستم ایمنی بدن ضعیف بشه، خونه دماش رو معتدل کن تا با باز شدن در یا بیرون رفتن تو هوا آزاد یهو گرم و سرد نشن، تو خونه هم بچه آستین بلند بپوشه اما نه ضخیم، غذاهاتونم سرخ کردنی نباشه کلا شش ماه دوم سال پختنی و کبابی بیشتر بپز برای شام و ناهار سرخ کردنی بذار تابستون بیشتر، هر چند شب یه بار هم شلغم و آب لبو بهشون بده شما هم بخورید و هر چند شب یه بار دمنوش گا گاو زبان، عناب، آویشن با نبات بخورید عالیه برای مهمان هم خوبه

ان شا الله خوب میشن خواهرزاده منم ۵ ماهشه تا چن وقت پیش درگیر سرماخوردگی بود خداروشکر خوب شد ان شاا ...

میترسم تو خونش بره بچم که ۶سالشه چندماهه هی خوب میشه دوباره از اول این خلط ولش نمیکنه

2738
میترسم تو خونش بره بچم که ۶سالشه چندماهه هی خوب میشه دوباره از اول این خلط ولش نمیکنه

نه بابا اگ میگن بستری واسه عفونت ریه است

خواهرزاده ام هم گفتن بستری ولی خواهرم بچه مدرسه ای داشت نتونست دکتر بش دستگاه نبولایزر و اسپری دمیار داد خداروشکر خوب شد

یکی از علت های پشت سر هم سرما خوردن زیاد گرم نگهداشتن خونست مه باعث میشه سیستم ایمنی بدن ضعیف بشه، خ ...

من همه اینا که میگی با کلی چیزای دیگه انجام میدم. ولی میرن مدرسه از نفر جفتی یا توی سرویس از نفر کناریشون میگیرن. وقتی هم ویروس از کسی بگیری بدتر میفتی. اگر آدم خودش سرمابخوره زود خوب میشه. اما از کسی بگیره خیلی بد میفته چون اون ویروس توی بدن نفر قبلی قوی تر شده

2706