2737
2739
عنوان

به شوهرم زنگ زدم برای کادو روز مرد.....با حرفاش دلم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 132 پست

بی لیاقت بی چشمورو  ولش کن کوفتم واسش نگیر

من🎵🎻واسه یکی میمیرم 🙊که واسه ی من تب🥵 ❤️‍🔥کنه،یکی که بمونه توبارون ☔️و برام صبر👀کنه،یکی که بیادش این حاله رو مرتب🤌 کنه،من واسه یکی میمیرم 🙈که منو قشنگ درک🤝 کنه،یکی که بمونه پام بقیه رو زود ترک🙋‍♂️ کنه،یکی که بزنه اسممو روتنش😍 حک🖇 کنه😍🎸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن خواب بود

پس هییییچی نخر

روز مرد کادو بهش سکوت خونه رو فراهم کن تا خوووووب بخوابه اخر شب بگو کادوت خوابیدن بود😁🤣

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
بعدن میگ چرا خریدی لازم نداشتم...

کار خوبی کردی منم همیشه به شوعرم میگم چیزی که لازم داری بگو برات بخرم همیشه ام با خودش میرم خرید خیلیم خوبه چون سایز و مدل و ... اونی میشه که دوست داره مگه بچه است سوپرایز بکنمش، اونم اکثرا میپرسه چی لازم دارم

نمیخرم اصلا. 

خوب کاری میکنی

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
2738
ببین زندگی رو ب خودت سخت نگیر ب هر کنشی واکنش نشون نده برا خودت جنگ عصاب درست نکن

دقیقا ,من موندم چرا بعضی کاربرا مردمو سر سیخ میکنن که بجنگن با همه 

میشه برای حل مشکلات پدرم صلوات بفرستید🥺، ممنون از دل پاکتون😘😘
دقیقا ,من موندم چرا بعضی کاربرا مردمو سر سیخ میکنن که بجنگن با همه 

بعله متاسفانه خیلی از خانوادها و دوستاهم همینن مثلا خوده من خونوادم فقط دنباله اینن تقی ب توقی بخوره تشویقم کنن برا دعوا ولی واقعا ارزششو نداره

کار خوبی کردی منم همیشه به شوعرم میگم چیزی که لازم داری بگو برات بخرم همیشه ام با خودش میرم خرید خیل ...

🥲💔دلم شکست ولی کل مغازه ها گشتم با ذوق گفتم کادو بگیرم کیک بگیرم آخه تولدشم بود ....