2737
2739
عنوان

به شوهرم زنگ زدم برای کادو روز مرد.....با حرفاش دلم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 132 پست
😅😅بمیرم..ول کن بابا ..حوصله داری..من روز زن و تولدمم  بهش گفتم هیچی نخری تبریک بگو..بسته..ولی ...

خدانکنه

اشکال نداره امسال برام تجربه شد

باراخرم بود براش کادو گرفتم

حتی نپوشید ببینه اندازس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش همه مثه شما باشن هرچی میریم جلوتر مراسم ها تجملاتی و لاکچری میشه هرچقد گرونیه مردم بیشتر خرج میک ...

بخدا من ی کسایی دیدم بخاطر اینکه م ده حواسش نبوده به روز زن داره مشکلشون به طلاق میکشه ویا ی هفتس قهره باهاش..بابا آخه چرا ینی انقد مهمه..که چی بشه اصلن..یکی یکیو دوست داشته باشه زمان وروز خاص براش فرقی نداره..هر زمان تو طول سال میتونه عشقشو به طرف نشون بده..خیلی مسخرست بنظر من..این چیزا..هیچ وقت قئول نداشتمو ندارم..همسرمم مثل خودم شده..با ی تبریک وبوس نهایت ی گل تمومش میکنیم..😅😅

2728
خدانکنه اشکال نداره امسال برام تجربه شد باراخرم بود براش کادو گرفتم حتی نپوشید ببینه اندازس

ببین الان چقد ناراحت شدی ..واقن ارزش داشت..بنظرت..میتونستی تو ی شرایط بهت. باهم بیرون بودنز بخری همونجاهم میپوشید شک ندارم بخدا...براخودمون زندگی کنیم خیلی شیرین تره..یادت باشه..

مال منم زیاد نداره یه دونست ولی ،به اون بیشتر از من اهمیت میده ،بهشم میگماا میگه تو دیوونه ای اینطور ...

بگو همون یکی همچین گندبزنه ب زندگیت ک تا هفت پشتت صداتو بشنون البته خدانکنه این اتفاق بیوفته

ینی میشه بنظرت ؟ منکه فکر نمیکنم ،همه چی درستم بشه ما دیگه اون آدم سابق نمیشیم💔

همیشه ب همه مسگم منتظر میمونم تا پسربزرگم درسش تموم شه بعد باهم خونه میگیریم میریم تنهایی زندگی میکنیم ب دور از ادمای سمی زندگیم امیدم ب اون روزه

2738
رفیق خیلی بده خدایی تنها کسی ک گند میزنه ب زندگیاورفیقه، رفیق خوبشم بده ولی بازم عیب نداره سعی کن خو ...

خیلی تلاش کردم بی‌فایده بود ‌.همش با دروغ و بهانها الکی می‌ره پیششون میگ سرکار ولی می‌ره پیش اونا...

خیلی تلاش کردم بی‌فایده بود ‌.همش با دروغ و بهانها الکی می‌ره پیششون میگ سرکار ولی می‌ره پیش اونا...

ببین علایقشو پیدا کن سعی کن اون کارارو بکنی من شوهرم خیلی رفیق باز بود انقدر سعی کردم کنار من بهش خوش بگذره که کمتر بره پیش دوستاش مثلا باهاش فوتبال دستی بازی میکردم یا حتی کالاف ریخته بودم رو گوشیم منم باهاش بازی میکردم و خودمو علاقه مند به کارایی که دوست داره نشون میدادم ینی یه کاری میکردم که انقدر کنار من بهش خوش بگذره که بیشتر دلش بخواد پیش من باشه حتی هنوزم حالتای رفیق بازیش اذیتم میکنه اما مطمئنم اگه این کارارو نکرده بودم الان خیلی از هم فاصله داشتیم

بعد تازه خودمم تشویقش میکردم میگفتم چرا به دوستت سر نمیزنی برو ببینش (البته باید قلق شوهرتو پیدا کنیا) بعد انقد که من یه جوری رفتار میکردم میگفت اصن نمیخوام برم پیش رفیقم ولم کن😂