2737
2739
عنوان

هفته ۱۵ بارداری تهوعم تموم نمیشه

127 بازدید | 14 پست

هفته ۶تا ۱۲ ویار وحشتناک داشتم ۱۳تا ۱۴ یخورده بهتر شده بودم الان رفتن تو ۱۵ دوباره شروع شده...یعنی عادیه؟؟تا الان ویتامین د۳ نمیخوردم چندروزه شروع کردم میگم شاید بخاطر اونه...صبحها پا میشم تهوع ندارم ظهر به بعد شروع میشه تا آخر شب که زیاد میشه ..شامم گلاب به روتون همیشه بالا میارم..گشنمه ولی میخورم تهوع میگیرم معدم سنگینه

من الان تو ۲۲ هفته م هنوز بالا میارم😭.  امروز دخترم همه ش گفت قورمه سبزی درست کن با بوش حالم ...

چه وحشتناک..من سر دختر اولم هم همینحور بودم..یعنی میشه یه روز مثل قبل بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه وحشتناک..من سر دختر اولم هم همینحور بودم..یعنی میشه یه روز مثل قبل بشم

خیلی بده؛ سر دخترم تا ۱۲ هفته بود بعدش تموم شد اینبار اینقدر طول کشیده. خودم میگم شاید پیر شدم😂 الان ۳۴ سالمه سر دخترم ۲۸ سالم بود.

2738
والا منم هفته ۲۵ هنوز تموم نشده لعنتی فکر کنم تا آخر میمونه

بچه تون دختره؟؟میگن دختر تهوعش طولانیه..من جاریم پسر داشت اصلا یادم‌نمیاد یبار بگه من تهوع دارم همیشه هم غذاهاش و خوب میخورد

چه قرصی..خوبه.؟

اندانسترون 4 من روزی یکی میخورم چون داروخونه گفت اینو برای همه باردار ها مینویسن اصلش روزی سه تایه اما شما یکی تا دوتا بخور.... اینارو ب من گفت برو بگیر بخور اگه نخوری بچت وزن نمیگیره

بچه تون دختره؟؟میگن دختر تهوعش طولانیه..من جاریم پسر داشت اصلا یادم‌نمیاد یبار بگه من تهوع دارم همیش ...

ن بابا مادرشوهرم دوتا پسر داره میگفت تا 3ماهگی هیچی نمیخوردم از بس حالم بد بوده 😢

2706