2733
2739
عنوان

انگیزه ای ندارم برم خونه بابام چرا

319 بازدید | 59 پست

مامانم فوت شده وقتی برم ک همش باید تواشپزخونه و مشغول تمیزکاری باشم اینش هیچ بابامم اگه تعطیل باشه همش میخوابه یا اخبار ۲۴ ساعته میبینه و دخترمم نمیتونه برنامه کودک ببینه اگم سر وصدا کنه بابام حوصله نداره ی دقیقه تلویزیون خاموش نمیشه منم انگار ن انگار رفتم مهمونی برادرمم ک اگثرن بیرون و باشگاهه هیچ کس همکلامم نمیشه حوصلم سر میره دخترمم غر میزنه الان دوسه روزه شوهرم نیست تا شنبه منم تنها موندم خونه خودم نمیدونم چرا دلم نمیکشه برم خونشون بنظرتون حسم درسته یا اشتباه

توقع داری مهمونی بری تو این اوضاشون ؟

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)

عزیزم

حق داری

ولی به این فکر کن که همیشه نباید دنبال راحتی باشیم

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه حست اشتباهه کاملا شما الان باید یک سر و سامونی به زندگی اونها بدی. یعنی چی واقعا این صحبتا. پدرت هست برادرت هست. مگه یه مرد چقدر میتونه از پس زندگیش بر  بیاد. اگه پدرت امکان ازدواج داره بذارین ازدواج کنن. اینجوری با این افسردگی که دارن این بنده خدا هم دق میکنه

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹

طفلی باباتون هم گناه داره، برید بهشون سر بزنید، با دخترتون بازی کنین و سرگرمش کنین، ولی الان دم روز پدری حتما برید ضمن اینکه گذشته از وظیفه فرزندی، ثواب داره کاراشونو بکنید. نمیدونم چرا بغضم گرفت، خدا رحمت کنه مادرتون رو

2738
عزیزم حق داری ولی به این فکر کن که همیشه نباید دنبال راحتی باشیم

یعنی چی اخه منم هیجا نمیرم فقط اونجاهه ک میرم ولی راحت نیستم  خودم ب جهنم دخترم همش مخمو میخوره حوصلش سر میره اگع مامانم بود قطعا سرگرم میشدیم

یعنی چی اخه منم هیجا نمیرم فقط اونجاهه ک میرم ولی راحت نیستم  خودم ب جهنم دخترم همش مخمو میخوره ...

بهونه نیار لطفا. وسیله بازیای بچه ات رو ببر همون بازی که توی خونه میخای باهاش کنی اونجا کن. اینم از اولاد واقعا چه دور و زمونه ای شده. فردا پدرت دور از جون فوت کنه دلت نمیسوزه؟ 

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
طفلی باباتون هم گناه داره، برید بهشون سر بزنید، با دخترتون بازی کنین و سرگرمش کنین، ولی الان دم روز ...

ممنون گلم کارارو ک میکنم بحث اون نیست بحث چیزای دیگست از دست بابام دلخورم خونه رو مفت از دست داد با زن گرفتنش و زدنش بنامش و طلاقش تمام زندگیشو داد رفت منم میرم اونجا همش حرص میخورم

نه حست اشتباهه کاملا شما الان باید یک سر و سامونی به زندگی اونها بدی. یعنی چی واقعا این صحبتا. پدرت ...

دوبار بعد مادرم ازدواج اشتباه داشت سر یکماه ب طلاق کشید خونه و زندگیش رفت منم میرم اونجا با یاداوریش غصه میخورم

تو هم یه روز بچه بابات بودی . بی شک پدرت برای خوشحالی و رفاه شما و برادرتون خیلی جاها پا رو دلش گذا ...

چی بگم والا خودمم دلم خونه کلی مشکل دارم میرم اونجا با دیدن مشکلات اونام بدتر حرص میخورم

2706