2737
2734

برم هگزین برای همه خوبه 

اکسپورتورانت نمیدونم املاش درست نوشته برای کسای که مشکل قلبی دارن بده ولی خیلی خوبه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم هینجا ی کاربر برام گفت همش دعاش میکنم از بس عالی بود شربت گلزوفا اصن عجیبه اب رو اتیشه حتما امتح ...

مخصوصا طعم عسلش

منم همینو الان میخواستم بنویسم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

دیفن هیدرامین با برم هگزین اگه هر دو رو باهم بخوری زودتر خوب میشی.

قرقره کن و قورت بده. اب روشون نخور.

مثلا به فاصله یه ربع هر دو رو بخوری

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2738
سلام نه هنوز😓

ببین من شربت زوفا و اویشن عسل را دادم ...هی سینه اش رو گرم کردم ...روغن میمالیدم به سینه اش بعد دستمال گرم میزاشتم ....انقد اینکارو کردم تا خلط هاش یهو اومد بیرون 

ببین من شربت زوفا و اویشن عسل را دادم ...هی سینه اش رو گرم کردم ...روغن میمالیدم به سینه اش بعد دستم ...

منم سینش گرم کردم روغن سیاهدونه زدم ولی امروز خیلییی سرفه داره

برای سرفه خلطی اثر داشت. برای بچه های من از سینوساشون هست . یه ماهه خوب نمیشن

بلا دور باشه ازشون

2706