2737
2734
عنوان

بیایین سواد ایران و جهان ببینین

| مشاهده متن کامل بحث + 1435 بازدید | 117 پست

اسی درصد سواد کشورمون بالاست درست میگید حالا اینکه این سواد به درد میخوره یا نه به کنار

ولی امار درست اینه نسبت به اروپا

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی درصد سواد کشورمون بالاست درست میگید حالا اینکه این سواد به درد میخوره یا نه به کنار ولی امار در ...

چقدر خوبه که بین دختر و پسر فرقی نیست اونجا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
حالا همینم سیاسی میشه... هر چند نیت تاپیک مشخص نیست

چه ربطی به سیاست داره تو بعنوان ایرانی اینکه ببینی کشورت در طی این سالها پیشرفت کرده و ادم باسواداش بیشتر شده خوشحال نمیشی خب منم خوشحال شدم و گذاشتمش

فریاد بزن که زن شکوهه! این رود زلال 🏞زندگی هم وقتش برسه خودش یه کوهه!🏔 😊 ثریا هم اگه باشه بهش میرسه ایرونی فقط کافیه پاشه!😎😃
2728
چه ربطی به سیاست داره تو بعنوان ایرانی اینکه ببینی کشورت در طی این سالها پیشرفت کرده و ادم باسواداش ...

اخه عزیزم این روزا شرایط و توی نی نی سایت میشه دید با کوچیک ترین چیزا سیاسی میشه ☹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
چرا تو آمارت مثلا اروپا جدا حساب نکرده ؟ 

منکه حساب نکردم حساب شده شما هم اگه میخوای و دوست سرچ کن امارش دستت بیاد:)

فریاد بزن که زن شکوهه! این رود زلال 🏞زندگی هم وقتش برسه خودش یه کوهه!🏔 😊 ثریا هم اگه باشه بهش میرسه ایرونی فقط کافیه پاشه!😎😃
سواد از چه لحاظ ؟ دانشگاه ؟ تعداد دانشگاه های ایران از چین هم بیشتره 

تولید علم ما خوبه از نظر مقاله دانشگاهی و... خوب بعدش میتونیم مراحل دیگه رو بریم 

مطمئنی از این حرفت؟ اخه چین خیلی بزرگه‌هااا!

اسی درصد سواد کشورمون بالاست درست میگید حالا اینکه این سواد به درد میخوره یا نه به کنار ولی امار در ...

ببین مرحله مرحله‌ست دیگه الان تولید علممون خوبه پسفردا از همه علم استفاده میکنیم جهانم مثلا کشورهای اروپایی همین جوری پیشرفت کردن اول تولید علم یعنی دانشجو و مقاله و... بالا اومد بعد از اون علم استفاده کردن کلا یه روندیه دوست داشتی بیشتر درموردش تحقیق کن چیزای خوبی دستگیرت میشه

2740
بعضیا یه تاپیک هایی میزنن تا ته آدم فشار میاد، نمیبینن یا نمیدونن یا خودشونو میزنن به ندونستن یا کار ...

یعنی چی؟

ای کاش متخصصا جای مانور داشتن و میموندن پیشرفت میکردیم. البته منطور از نرخ سواد باید ببینیم درحد خو ...

انشالله که متخصص‌ها بیشتر شن

فکر نکنم منظورش مدرک دانشگاهی باشه چون آمار غلط درمیاد  اما خیلی جالبه من قبلا شنیده بودم آمار ...

یه نیگا به اطرافت کن مثلا ببین اونایی ۶۰ ۷۰ سال قبل بودن اکثرا تهش خواندن نوشتن بلد بودن یا همونم بلد نبودن دهه ۵۰ ۶۰ بازم بهتر شد الان کسی مثلا هیچی نداره حداقل یه دیپلم رو داره 

اصلا کسی هست نتونه بخونه یا بنویسه هیچ نیست بلکه افراد زیادی هستن زیان دیگری رو بلدن علاوه بر زبان مادری و...  

حالا همینم سیاسی میشه... هر چند نیت تاپیک مشخص نیست

وقتی دقیقا سال ۵۷ رو با الان مشخص کرده سیاسی نیست؟😂

اسی جان آمار رو با منبعش میزارن نه این جوری کات شده😏

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
 از اینکه می‌بینم مردم کشورم میزان سوادشون بالای میانگین جهانیه خوشحال شدم گفتم شمام ببینین

عزیزم دانشگاه آزاد و پیام نور هم حساب کن 

درضمن خیلی از تحصیل کرده های ایرانی اصلا سطح شعور و حرف زدنشون صرفه 

یه نگاه به دانشگاه ها بکن ۷۰ درصد برای رل زدن میان

2706