2733
2739
عنوان

به هرچی فک میکنم جذب میکنم 😍

4734 بازدید | 262 پست

اینو بگم من از وقتی ک اینو فهمیدم سعی میکنم اصلا ب چیزای منفی و ناراحت کننده فکر نکنم.‌..خب تجربه خودم این بود ک چند وقته خیلی دنبال آموزش یه بافتی بودم بعد پیداش نمی‌کردم پیش خودم گفتم چقدر عجیب ک هیچکس آموزششو نداشته یهو خیلی ناگهانی امشب یکی آموزشش رو گذاشت تو این فکر بودم ک مدیتیشن ب زبان ساده رو از کجا پیدا کنم یهو امشب تو یوتیوب چشمم بهش خورد 😍😍در واقع وقتی سوالی برام پیش میاد و دیگه بهش فکر نمیکنم ذهنم در تلاشه ک من ب جواب سوالم برسم واس همین بعد دوروز یا چند روز ب جوابش میرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ته این کارم میشه باز کردن چشم سوم و.... 

تلقین نکن... چشم سومت باز بشه بخدا بدبخت میشی مثل من

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2731

منم چند بار گفتم دلم هوس فلان غذا رو کرده همون لحظه یکی واسم میاره خیلی واسم عجیب بود 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
ته این کارم میشه باز کردن چشم سوم و....  تلقین نکن... چشم سومت باز بشه بخدا بدبخت میشی مثل من

چشمت سومت بازه؟؟

اگه اینو دیدی یه صلوات برای خوشبختیم و موفقیتم بفرست اگه فرستادی بگو تا منم سر نماز دعات کنم❤️   ۱۴۰۲/۵/۲5خدایاشکرت  خدا بهم یکی از شیرین ترین آرز هامو داد :) و اما همیشگی نبود.  تو رو از خدا طلب کردم اگه قسمتم نیستی حکمتشو شکر🙂 اگر دلتنگی و غمگین  خوشحال میشم منو قابل بدونی برای آرامشت ( یس ) بخونم و شما برای ارامشم دعا کنی 💙 
2738
شمام از تجربیات خودتون بگید...من فقط خیلی دنبال اینم ک برای درمان افسردگیم چکار کنم ولی واقعا ب جواب ...

اینکارارو برای درمان افسردگی انجام بده. 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
چشمت سومت بازه؟؟

نه بابا بستمش. 

نمیبستم حتما سکته میکردم میمردم

ته این کارم میشه باز کردن چشم سوم و....  تلقین نکن... چشم سومت باز بشه بخدا بدبخت میشی مثل من

چش سوم چیه یعنی آینده رو میبینی

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان

چرا چی شد؟؟ میگن چشم سوم ربطی ب جن و اینا اصلا نداره...میدونی من در حالت عادی خیلی غمگینم و هر روز ده دقیقه مدیتیشن میکنم ک حالم خوب شه اتفاقات خوب برام افتاده ولی حالم خوب نمیشه واس همین دنبال قانون جذب و اینام 🥺

نه بابا بستمش.  نمیبستم حتما سکته میکردم میمردم

کیشه درخواست قبول کنی چند تا سوال دارم

اگه اینو دیدی یه صلوات برای خوشبختیم و موفقیتم بفرست اگه فرستادی بگو تا منم سر نماز دعات کنم❤️   ۱۴۰۲/۵/۲5خدایاشکرت  خدا بهم یکی از شیرین ترین آرز هامو داد :) و اما همیشگی نبود.  تو رو از خدا طلب کردم اگه قسمتم نیستی حکمتشو شکر🙂 اگر دلتنگی و غمگین  خوشحال میشم منو قابل بدونی برای آرامشت ( یس ) بخونم و شما برای ارامشم دعا کنی 💙 
2706