2737
2734
عنوان

هزینه پرستار کودک و امور منزل در سال ۱۴۰۱

| مشاهده متن کامل بحث + 12938 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما به توافق رسیدن این ارقام اصلا عرف  نیست

دقیقا.الان سه تومن اصلا پولی نیست.برای کارای منزل ک ساعتی پنجاه شصت تومنه.پنجاه حساب کنیم شیش ساعت میشه سیصد.فقطم برای کار منزل نه بچه داری.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2728
یعنی این کارمندها اینقدر میدن واسه پرستار چقدر واسه خودشون میمونه

اره همینه مهد هم نگه داره تازه بچه بتونه خودشو بشوره با غذای و رفت و امد تا ساعت ۶ همین در میاد اونم تازه وسط شهر ی مثل تهران نه بالا بالاش،

دقیقا.الان سه تومن اصلا پولی نیست.برای کارای منزل ک ساعتی پنجاه شصت تومنه.پنجاه حساب کنیم شیش ساعت م ...

البته کسی که فیکس کار میکنه با خدمات اضافه ایی که معمولا صاحب خونه براش انجام میده از ساعتی کمتر میفته چون ساعتی ممکنه بعضی روزها نیاد

2740
تهران هستیم. چقدر مبالغ بالا نوشتید! الان قیمتها در این حدوده؟ بچه ام کار خاصی نداره، غذا و دستشو ...

فک کنم ۳ ۴ تومن درس باشه بدون غذا درس کردن

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
اره همینه مهد هم نگه داره تازه بچه بتونه خودشو بشوره با غذای و رفت و امد تا ساعت ۶ همین در میاد اونم ...

تهران حقوقا بالاست بستگی به شهر هم داره الان یه کارمند ساده 8 تومنه نهایتش

تهران هستیم. چقدر مبالغ بالا نوشتید! الان قیمتها در این حدوده؟ بچه ام کار خاصی نداره، غذا و دستشو ...

اون میشه مادر یار اگه خودتون هستین نه پرستار بسته به مرکز توافقی ساعتی یا ماهیانه مبلغ تعین میکنن شما کار خونه هم دارین ۳ یا ۴ تومن بعید می دونم بشه

اینکه عزیزان خدماتی زحمت میکشن شکی نیست ولی متاسفانه چون ازجایی مدیریت نمیشن فقط یه سری شرکتای خاص و محدود هست بعضیا به شدت نرخ های توهمی میدن

شما الان برین از مهدکودک های خصوصی و ازبهزیستی بپرسین ببینین یه خدماتی یا مربی مهد چقد میگیره! همونو باید داد نه بیشتر بلکه کمی هم کمتر چون زحمت یه نفر و یه خونه  خیلی کمتر از بچه های مهد و اموزشگاهش هست

ولی وقتی میان تو خونه اونم واسه یه بچه که نصفشم بچه خوابه چه نرخ هایی میدن !!

من خودم شاغلم و خیلی از اینجور چیزا دیدم

و بعضیهام نه همه البته همینکه بفهمن شغلت چسه و همسرت چکارست و خونه زندگیت ببینن دیگه تمامه،کلا حقوقشون یه شبه دوبرابر میشه

البته بعضی هام واقعا مودب و بزرگوارن

2706