2752
2734
عنوان

سوتی امشبم! من دیگه آخرشم بخداااا

316 بازدید | 15 پست

امشب خواستم برای شام عدس پلو با کشمش درست کنم.

من زعفرونی درست میکنم. اینطور که زعفرون دم کرده رو به برنج در حال جوش اضافه می کنم... و بعد که برنج رو از صافی رد میکنم و میذارم تو قابلمه دم بکشه کشمش ها رو میزارم لای پلو.

بعد آخر سر که غذام آماده شد در قابلمه رو باز کردم غذا بکشم هی با خودم گفتم عدس پلو من چرا مثل همیشه نیست؟؟ چی کمه آخه؟

ده بیست ثانیه خیره به این عدس پلو (!) نگاه کردم تا فهمیدم اصلا عدس نریختم و یادم رفته😐

بخدا اگه دروغ بگم...

دوره زمونه حواس نمیذاره برای آدم 🥴

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره پیش میادمنم دو سه بار چای دم کردم بدون چای

ولی حیف زعفروناست گناه دارن طفلیا اگه فقط برا رنگش میزنین خب با پیاز زردچوبه تفت بدید بزنید که بهتره

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
نه برنج هم کاملا رنگ میگیره هم طعم زعفرون

خب چرا این کارو میکنی

بعد آبکش ، زعفرون رو اضافه کن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
زعفرون و با آبکش میریزی دور؟؟🙄 شما جدا از سوتی عزیزم کلا مسیر و اشتب میری 

اینجوری بهتر قاطی میشه😐

قبلا در حال جوش نمیزاشتم نمیتونستم خوب با تمام برنجم قاطیش کنم. عیب نداره بابا

منم دیشب شام درست میکردم برنجو خیسوندم بجا نمک کلی شکر ریختم روش،سرسفره برنج شیررررین باقیمه فک کن😂 ...

وای من به جای نمک شکر هم ریختم قبلا 🥲

2706