2733
2734
خیلی خودتو درگیر درصد و ارقام الکی کردیازکجا میدونی مردم اینجوری هستند ؟ چقدر راحت و الکی قضاوت میکن ...

ایرادی نداره سخته درکش حتی نمیدونی دنیا و ماتریکس بر اساس ارقام درست شدن حتی نمیدونی عدد 1/666 چیه عیب نداره من مشکلی ندارم با اینکه کسی ازم انتقاد کنه فقط خیلی روی خودت کار کن خیلی عقبی به شدت عقب 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما حس ششمی؟؟؟ اگه هستی میشه بگی به نظرت کی ازدواج میکنم؟ خصوصیات ظاهری و اخلاقیشم هرجی به ذهنت میاد ...

اخه این جور سوال را پاسخ دادن پیش بینی بهش نمیگند. بدون هرکس مدت وزمان بهت گفت روانیه خودش. باید شناخت کافی ازتون داشته باشم تا بتونم بگم

با یاد خدا دلها ارام میگیرد
ایرادی نداره سخته درکش حتی نمیدونی دنیا و ماتریکس بر اساس ارقام درست شدن حتی نمیدونی عدد 1/666 چیه ع ...

ببخشید بدت نیاد این حرف را میزنم ولی شما بیماری اتیسم دارید مطمعنم  خودتو درگیر اعداد نکن. اخه پسر خوب بهت میخندند وقتی میگی ۹۹درصد گناه کبیره نمیدونند چیه خخخ اخه این کجاش علم اینده نگریه  لطفا بیدارشو.ووو

2731
ایرادی نداره سخته درکش حتی نمیدونی دنیا و ماتریکس بر اساس ارقام درست شدن حتی نمیدونی عدد 1/666 چیه ع ...

مثل اب خوردن مشخصه رگه های اتیسم درونتون هست  از وقت زیاد و بیکاربودنت کاملا معلومه. دوم اینکه همیشه اعداد ملکه ذهنته. سوم اینکه بدبینی داری  چهارم اینکه حوصله عجیبی درتایپ کردن داری و غیررره 

سلام بامدادتون بخیر خوبین ان‌شاءااا؟ ممکنه در مورد موضوعی راهنمایی بفرمایید؟ چند روز پیش یه نفر ...

سلام وقت شمام بخیر علائم رو بنویسید تا بگم چون ممکنه بحث جن نباشه ما موجودات دیگه ای هم داریم که بهشون میگن انرژی خوار و توی قبرستان زندگی میکنن ممکنه از اونا باشه 

عزيزم چرار؟ اون اقا كه خودش تركيه نيست كشوري كه هست گرونه هزينش منم نميتونم اونجا برم.تركيه بهتره بر ...

عزیزم ببین دقیق دارم برات میگم یادت باشه اولش همه چی به کام جفتتونه ولی همون حس لعنتی بهم میگه برات خوب نمیشه متاسفانه 

2738
عزیزم ببین دقیق دارم برات میگم یادت باشه اولش همه چی به کام جفتتونه ولی همون حس لعنتی بهم میگه برات ...

خوب کمکش کردی چون بواسطه علم پیشگویی که داشتی تونستی بیماری منو تشخیص بدی همه رو راهنمایی کن فقط یک لطفی بکن توی صحبتهای من دیگه نیا ممنون میشم چون اصلا دوست ندارم انرژی هدر بدم 

ببخشید بدت نیاد این حرف را میزنم ولی شما بیماری اتیسم دارید مطمعنم  خودتو درگیر اعداد نکن ...

تو از هام چی میدونی ؟؟از سیجل و سیبل چی؟؟تو از اعداد کیهانی چی میدونی ؟؟؟تو از زندگی توی ماتریکس چی میدونی؟؟؟اصلا کائنات شامل چیا میشن؟؟ببین من هم میتونم بواسطه موضوعات دینی جوابتو بدم هم میتونم با علم بهت بدم ولی شما نمیتونی با کسی مناظره کنی چون نمیدونی مناظره چیه حمله میکنی به طرف و اینکه میخوای بگی بیشتر میفهمی اوکی بحثی نیست شما بیشتر میفهمی خیلی خوشحالم برات ببین اگر منظورت از اینده نگری اینه که علمی جوابتو بدم تو ده دقیقه میتونم هم کاری بکنم بزنی زیر گریه بلد بشی بری نماز بخونی هم میتونم کاری بکنم تا اخر عمرت به دین فحش بدی نمیخوام بهت بی احترامی کنم اما روی خودت کار کن قواعد رو یاد بگیر مهمتر اینکه جبهه نگیر نشونه ضعف ادماس قواعد مناظره رو یادبگیر یکی تو میگی یکی من اخرش یه نتیجه حاصل میشه یا من متوجه میشم تو داری یکسری حقایق رو میگی و من ازت تشکر میکنم یا تو متوجه میشی که من دارم چیزایی یادت میدم که توی عمرت شاید یکبارم نشنیده باشی در هر صورت خود دانی

عزیزم ببین دقیق دارم برات میگم یادت باشه اولش همه چی به کام جفتتونه ولی همون حس لعنتی بهم میگه برات ...

میشه برا من بگی خیانت میکنه ؟جنسی یا تلفنی یا پیامکی یا هر چی؟؟

ببخشید بدت نیاد این حرف را میزنم ولی شما بیماری اتیسم دارید مطمعنم  خودتو درگیر اعداد نکن ...

یه راهنمایی بهت میکنم برای اینکه از اینی که الان هستی بری بالاتر بگرد دنبال این چیزی که مینویسم

بیداری کندالینی اینو بخون نه اینکه تو نت بخونی تو نت چرت و پرت زیاده منبع موثق پیدا کن منظورم استاد هست تفاوت استاد درجه بالا و استاد به ظاهر استاد رو هم بهت میگم که باز نیایی زیر پستام چیزایی بنویسی و بخندی و سرتو بندازی پایین و بری

خواستی بفهمی استاد حقیقی فرقش با استاد نما چیه ازش بپرس فرق علوم غریبه با متافیزیک تو چیه همینو بپرس بعد تو ویکی پدیا تفاوت این دوتا رو بخون استاد حقیقی رو که گیر اوردی از دستش نده و بهش بگو میخوام به بیداری کندالینی برسم بازم بهت میگم توی گوگل هرچی بخونی مزخرفاته کپی شده ی حرفای هزاران ادمه که هرکدوم یه چیزی بهش اضافه کردن و یا ازش کم کردن اگر تونستی بتونی منطقی بیایی با هم بحث مثبت بکنیم من یه استاد خیلی قوی بهت معرفی میکنم وگرنه خودت هم میتونی پیدا کنی منتها یه نصیحتی بهت میکنم واقعا دوستانس به پای اتیسم و بیماری های روانی و خود درگیری و این چیزا نذار 

انسان اونقدر عمر نمیکنه تا بتونه خودش همه چی رو تجربه کنه 

اما میتونه از تجربه همه ادما استفاده کنه تا به اون درجه برسه همین رو درک کنی برات کافیه

عزيزم ميشه بگي اقاي ارام الان بااوني كه باهاش تو رابطه هست رابطشون در چه حده؟ بعد دلتنگ خانم مهديه هست يا نه 

واقعا مهديه رو دوست دارع يا الكي ميگه

آمين شود هر آنچه ميپنداري🕊Everyting will be Ok
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز